Wpis z mikrobloga

Kolega miał dziś urodziny.
11 ludzi się uchlało i potem odwalało głupa, rzygało, bolały brzuchy etc.
A @seeksoul co?
Ano siksol pomyślał trochę i wziął samochód i bawił się grając w 2048 na tel, gdy inni zgonowali.
Godzina raptem 22:00, a tutaj co drugi "e no weź błagam zawieź mnie", "dam 50zł, ale odwieź mnie proszę", "proszę odwieź Olę, bo rzyga i nie dojdzie do domu"

No i teraz nie dość, że natrzepałem kupę hajsu, wróciłem do domu, zdrowy, pojadłem, popiłem to rano jeszcze będę się dobrze czuł i w ogóle.
A przegrywy niech zdychają jutro na kacu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie
  • 48
@seeksoul: Musze niestety zgodzić się z kolegami wyżej, zachowałeś się jak ostatnia #!$%@? bez odrobiny honoru, perfidnie zaplanowałeś sytuacje w której znajomi pod wpływem bedą Ci dawać pieniądze za odwiezienie na chatę, gdybys był w moim kręgu znajomych, zostałbyś skreślony i napiętnowany. Życzę Ci tego bo jesteś po prostu #!$%@?. Nie w stylu Hank Moody z californication, ale takiej cipki ktora mowi, że pani psor miała kartkówkę zrobić.
A może wszyscy co na biednego seeksoula się drą niech przestaną i pomyślą chwilę. Kumpel miał samochód i porozwoził tych co potrzebowali podwózki. #!$%@? z kasą, co jeśli coś by się stało gdyby jakimś cudem byli w stanie wrócić na piechtę? Ja #!$%@?ę, wy nie macie wyobraźni? Wykopowa inteligencja widzę dziś wyszła na mirko, szkoda tylko że nie z piwnic.