Wpis z mikrobloga

Kolega miał dziś urodziny.
11 ludzi się uchlało i potem odwalało głupa, rzygało, bolały brzuchy etc.
A @seeksoul co?
Ano siksol pomyślał trochę i wziął samochód i bawił się grając w 2048 na tel, gdy inni zgonowali.
Godzina raptem 22:00, a tutaj co drugi "e no weź błagam zawieź mnie", "dam 50zł, ale odwieź mnie proszę", "proszę odwieź Olę, bo rzyga i nie dojdzie do domu"

No i teraz nie dość, że natrzepałem kupę hajsu, wróciłem do domu, zdrowy, pojadłem, popiłem to rano jeszcze będę się dobrze czuł i w ogóle.
A przegrywy niech zdychają jutro na kacu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#oswiadczenie
  • 48
  • Odpowiedz
@seeksoul: może kiedyś jak miałem jeszcze fajnych i zgranych znajomych to bym wolał z nimi się bawić, a teraz jak się okazało że to są samolubne #!$%@? to bym zrobił tak samo
  • Odpowiedz
@seeksoul: Jesteś nauczycielem w podstawówce że ty już masz samochód a twoi znajomi o 22 kończą imprezę i połowa rzyga? Dorośli się tak nie zachowują.
  • Odpowiedz
Musze niestety zgodzić się z kolegami wyżej, zachowałeś się jak ostatnia #!$%@? bez odrobiny honoru

@Ryshe: Wątpię, żeby chlejąca do porzygu patologia miała jakiekolwiek pojęcie honoru.
Skoro nie mają godności, to tym bardziej i honoru.
  • Odpowiedz
@seeksoul: Z ciekawości to które urodziny? Bo imprezy, że wszyscy rzygają i to o 22 to raczej jakieś początek liceum a i to może jedną sobie taką przypominam, także jakieś pato chyba xd Jakbym wiedział, że tak ma wyglądać impreza to bym po prostu nie szedł na nią , ale z 2 strony jeśli jakiś tam kac po imprezie niezłej jest dla Ciebie przegrywem to dla mnie jednak większym jest
  • Odpowiedz
nie rozumiem bolu dupy wykopkow. mial ich wozic za darmo, bo koledzy? czy to ten sam protal, w ktorym ludzie smieja sie, bo sa frajerzy co robia za darmo przy komputerze ciotki/wujka/kumpla? czy moze umiejetnosci informatyczno-serwisowe sa dla elity, a prowdzic samochod to kazdy umie? xD i ten bol dupy, bo zarobil. jakby nie on, to taksiarze by zarobili moze i nawet wiecej albo kumple skonczyliby jak ewa tylman. #logikawykopu
  • Odpowiedz
@seeksoul: nikt chyba jeszcze tutaj nie spytał, ale w takim razie po co poszedłeś na imprezę? Któryś żenujący wykopek napisał, że przecież i tak byś nie rozmawiał z niższymi bytami (XD), ale żeby iść na urodziny i grać na telefonie to trzeba naprawdę osiągnąć jakiś wyższy stopień #!$%@?. Aspołeczne wykopki nie zrozumieją oczywiście i dla nich wszystko spoko, bo przecież nie mieszałeś się z zachlaną patologią, hehe :)
  • Odpowiedz
@WlasciwosciBetonu: byl samochodem, czyli nie mogl pic. nie wiem czy sie bawiles wsrod ludzi, ktorzy sa #!$%@? jak swinie. oni sie smieja 10 raz z tego samego zartu i sa doslownie na innym poziomie. xD trudno z kims takim zlapac kontakt. nie dziwie sie, ze wolal grac na komoroce.
  • Odpowiedz