Wpis z mikrobloga

@kobeb: Do gier mówisz... na tej karcie 30fps w battlefieldzie to będzie mega osiągnięcie. W cenie widzę, że jeszcze pada dołożyłeś... Procesor i3 bez dodatkowego chłodzenia nawet... Aż nie ma czego komentować :( Jak chcesz komputer do gier, to poczekaj z miesiąc czy dwa, dołóż chociaż ten tysiąc a najlepiej półtora i złóż coś konkretnego, bo to co podałeś do oglądania filmów na yt się nadaje
  • Odpowiedz
@ChuckNorris_: Tak, ale i5 4460 i gtx960 to według mnie minimum, bo z i3 i 750ti nie pogra za bardzo w takie ac unity/sindicate uczciwie, a jednak patrzmy obiektywnie wygodniejsze 30fps przez następne kilka lat niż teraz problem ze skokami. Chyba ze może cos dolozyc. A po świętach ceny konsol pikują strasznie, wiec jak mówiłem...
  • Odpowiedz
@kobeb: @mfusnik: http://m.benchmark.pl/testy_i_recenzje/geforce-gtx-750-i-geforce-gtx-750-ti-test/strona/21770.html
Oszukujo...
W tej cenie nie złożysz sensownej skrzynki. Coś, co Ci pociągnie starsze gry, w które będzie się dało grać, ok bez problemu - ale na osiągi zbliżone do tego co dają konsole bym nie liczył. Ja to widzę w ten sposób. Teraz #!$%@? 2k, a za pół roku czy za rok jak będziesz chciał pograć w coś nowszego wydasz znowu parę tysięcy. Osobiście wolałbym te dwa
  • Odpowiedz