Wpis z mikrobloga

@ewolucja_myszowatych: dla jednego dziecka? to zależy. najdroższe jest skompletowanie "zestawu startowego" - łóżeczko, fotelik itego typu duperele. tu przydaje się grono znajomych, ludzi z rodziny z dziećmi którym to niepotrzebne, ew. przeglądanie ogłoszeń na olx itp - dużo rzeczy jest za pół darmo. Potem nie ma tragedii - pierwsze pół roku trochę padaka bo dziecko je specjalne jedzenie, jak zacznie jeść normalne posiłki a przynajmniej je podjadać to już z górki,
  • Odpowiedz
@zulik: generalnie bardzo często foteliki montowane na isofix maja wyższe noty bezpieczeństwa. No i wg mnie po zamontowaniu tylko w pasach fotelik za bardzo się rusza na boki, a isofix go trzyma w jednej pozycji.
  • Odpowiedz
@Aviendha:
@fakjubicz86: a mogę zapytać po #!$%@? jakieś modyfikowane specjalnie mleko i żarcie, specjalne płyny do płukania i nie wiadomo co jeszcze? czy wy zakladacie że dziecko od razu urodzi się jakieś chore albo z alergią. rozumiem jakieś dobre żarcie ale te płyny i jakieś tam superspecjalne?
  • Odpowiedz
@CienkiPPP: co do kwestii płynów proszków do prania, oliwek czy balsamow do ciała to już kwestia gustu. są tańsze i droższe. ogólnie wolę dać za płyn do prania dla dziecka 3dychy raz na miesiąc niż jeździć po lekarzach bo mi dziecko wysypało po ubraniu go w ciuchy z vizira.
  • Odpowiedz