Wpis z mikrobloga

Mimo, że rozstaliśmy się ( nie pierwszy raz ) jakiś czas temu, to przy każdorazowym kontakcie z Nią czy na jakąś wzmiankę od kogoś znajomego o Niej ( na szczęście już nie tak jak kiedyś ) czuję się jakby ktoś wkładał kij w ranę, która nadal nie zdążyła się zagoić. Dalej czuję się jakby ktoś wyrwał ze mnie część mnie i dalej czuję pustkę w sobie. Mieliśmy masę wad, masa rzeczy między nami była zła i nie tak jak powinna, a mimo, to nie ma dnia, żebym nie myślał i nie zadręczał się.
Dziś pewnie spotkamy się na pasterce i ja nie będę mógł sobie odmówić i zaproponuję, że odprowadzę ją do domu.
Ech Mircy, beznadziejnie jest.
Często żałuję, rzeczy, których nie zrobiliśmy razem. Nie chodziliśmy na koncerty, nie byliśmy razem na wycieczce autostopowej w górach i wiele innych.
Może jednak będzie dobrze. Może mi przejdzie i wszystko się jakoś ułoży.


#feels #gorzkiezale #zwiazki
kufelmleka - Mimo, że rozstaliśmy się ( nie pierwszy raz ) jakiś czas temu, to przy k...
  • 8
@kufelmleka: Znam ten ból, niestety. Ale bardzo szybko się z nim uporałem, kiedy upewniłem się, że miała bolca na boku. Stwierdziłem, że nie ma co się tym zamęczać, bo zwyczajnie nie była tego warta. Otworzyłem szeroko oczy i po pewnym czasie znalazłem szczęście obok kogoś innego.

Nie warto więc patrzeć za siebie, bo będziesz cały czas potykał się o nierówności. Spójrz przed siebie, a będzie Ci łatwiej iść i szukać swojego