Wpis z mikrobloga

#zro#!$%@?

Mireczki, na razie #swieta i siadzimy przy stołach i dostajemy życzenia. Zaraz minie pare dni i #sylwesterzwykopem i Nowy Rok, gdzie sami będziemy sobie życzyć dobrze i wyznaczać sobie #postanowienianoworoczne

Jedni będą chcieli uczyć się #jezykiobce. Inni stwierdzą że od stycznie to #dieta i #silownia - #mirkokoksy będą rosnąć w siłę. Dla innych będzie to okazja aby zacząć #nofapchallenge. Albo może wziąć się za #programowanie i zarabiać 15k na rękę

Czego by to postanowienie nie dotyczyło, to będzie wzniosłe i ambitnie. I w większości skończy się nie powodzeniem, po kilku tygodniach czy nawet dniach.

Aby tym razem jednak było inaczej, postanowiłem przesiedzieć święta przed kompem i napisać apkę, która pomoże Ci w wytrwaniu przy Twoim noworocznym postanowieniu.

Na razie mam już chwytliwą domenę i prosty landing page, na którym możesz zostawić swój email, jeśli chcesz pracować z nami nad swoimi noworocznymi postanowieniami.

Zapraszam do odwiedzin http://www.#!$%@?.pl/ pozostawienia swojego maila i dania share'a na fejsie i w innych internetach.

Pozdro czołem a tym czasem lecę kodować :)

#zro#!$%@?
  • 8