Wpis z mikrobloga

@KokiX: AFN jest zawsze warty uwagi, ale Leon z tym silnikiem nie jest wart swojej ceny.

no i nieśmiertelne to one były 10 lat temu, teraz sporo z nich umiera lub ma to w najbliższych planach
@KokiX: czyli końcówkę pierwszego lub drugą generację?

Jak pierwszy to odpuść po całości, auto pięciokrotnie przepłacone. Już lepiej na Golfa V polować bo przynajmniej nie jest konstrukcyjnie z minionej epoki.

Leona II z kolei mogę polecić, śmigałem nieco takim służbowym 2.0 140KM i samochód robił dobre wrażenie.

W tym budżecie warto też zerknąć choćby na Grande Punto lub Peugeota 207, można trafić nowsze i znacznie lepiej utrzymane.
@KokiX: Wszystko. To konstrukcyjnie jeszcze jest Golf III/IV. Dodatkowo to auto ma koszmarnie przeszacowaną cenę w stosunku do jego konkurentów. Nawet Passaty pozycjonowane klasę wyżej są w tej samej cenie lub tańsze.

Choć sam Passat też do tanich nie należy.
@KokiX: te Peugeoty w stosunku jakość / cena są więcej niż OK, ostatnio miałem do wzięcia takiego 207 1.4 HDI 2009 rok (ale jeszcze przed liftem) z kosmetycznie stukniętym przodem. Cena na gotowo ze zrobieniem wg wszelkich norm i standardów - 12500 zł