Wpis z mikrobloga

Cześć Mirkówny i Mirki z #gamedev i #programowanie,

Ostatnimi czasy pracowałem trochę nad edytorem poziomów i niestety nie udało mi się go w 100% skończyć. Nie da się jeszcze odgrywać poziomów, które się stworzyło, ale na dniach taka funkcjonalność powinna się pojawić.

W najbliższej przyszłości będę siedział nad poprawieniem edytora poziomów, a później zabieram się za multiplayera (w sumie to będzie najciekawsza część ze wszystkich :D).

Jak zawsze, w grę zagrać można TUTAJ.
Kod dostępny jest TUTAJ. <== Miło by było jakby błędy były zgłaszane za pomocą issue tracker przy repozytorium.

Jeżeli ktoś chciałby pomóc w programowaniu, grafice, dźwięku albo czymkolwiek innym to jestem otwarty na propozycje.

Pozwolę sobie jeszcze raz zawołać zainteresowanych: @Vanwartith @SirSajko @ZajebistyMamSzaliczek @MrocznyBrokul @beniamin-k @tyrald @RSGApps @rzezimieszek_ @CoJaCzytam @Noct

#sudetprogramuje

Pozdrawiam i wesołych świąt
Pobierz Sudet - Cześć Mirkówny i Mirki z #gamedev i #programowanie,

Ostatnimi czasy pracow...
źródło: comment_ZQiam4AJ22nHnsUyaCjuZGhTm9zsdy6Y.jpg
  • 9
@Sudet: mam pomysł co do multiplayera, może zrób tarczę która aktywuje się prawym przyciskiem myszy i trwa kilka sekund i z powrotem się ładuje (tylko żeby nie obejmowała całej kulki tylko część w którą masz wycelowaną myszkę). Do tego na przykład w różnych miejscach na mapie byłyby inne rodzaje broni które raz możesz wystrzelić np jakaś kulka która odbija się od ściany czy kulka spowalniająca która przebija się przez tarczę
@Sudet: Oczywiście jakieś tryby mapy typu jakieś drużynowe walki o flagę np czy nawet jakieś tryby kooperacji. Oczywiście każdy by się logował na swoje konto i wydawał punkty na jakieś skiny do kulki. Jak brakuje ci pomysłów to pisz xD
@Sudet: jak dodasz parę rzeczy, które pewnie planujesz dodać po okodzeniu multi i będzie w nich ctf, to będzie mikrohit :D Kojarzysz gre StickSoldiers?
@Noct: nie przesadzałbym ;), ale póki co całkiem fajnie mi się nad tym pracuje. Nie mogę się doczekać jak złapię wolną chwilę na wgryzienie się w WebRTC od googla i zaprogramowanie multi :).