Wpis z mikrobloga

Dobra, odpowiedz proszę szczerze - dlaczego jeszcze NIE jesteś weganinem?







  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tworzysz korelację między zmianą diety, a poprawą wyników.


@metaxy: oczywiście, k---a, że tworzę korelację między dietą a poprawą wyników. Tylko idiota zignorowałby tak ważny komponent treningów jak paliwo.
  • Odpowiedz
5. mięso jest pyszne, dlatego jem je przygotowane tak by nie smakowało jak mięso. Przyprawy (roślinne), dodatki (roślinne), olej (roślinny). J---e mnie prawda.


@grecki: co za stek bzdur xD to spróbuj przyprawić soję albo tofu tak żeby smakowało jak stek, życzę k---a powodzenia XDDDDD
#czarnolisto

  • Odpowiedz
@grecki: Szczerze to :
1. J---e mnie ochrona środowiska
2. J---e mnie moje zdrowie
3. Empatia? J---e mnie to też
Pozdrawiam i nie martw się jem mięso w większych ilościach. Także i za Ciebie. Miłego wieczoru życzę.
  • Odpowiedz
@grecki: Jako idiota powiem Ci ekspercko jakim idiotyzmem wykazujesz się teraz Ty. Gdyby dieta wege była tak wspaniała dla sportowców to 95% zawodowych by taką stosowało. Dieta jest ważna, dobra dieta. Dobra dieta != bezmięsna... Najwyraźniej brak mięsa powoduje u Ciebie rozdrażnienie, bo nie potrafisz napisać bez inwektyw i k--------a. EOT. Nie prowadzę dyskusji na takim poziomie.
  • Odpowiedz
@grecki: Hmm... A co jeśli uczestniczyłem w polowaniu, mam szacunek do tych zwierząt, więc nie chce aby one zostały zjedzone potem przez robaki? A tak zostaną dobrym mięsem na stole, które przyniesie też radość?

A teraz tak na serio :P Czemu mam zostać weganem/wegetarianem, skoro moje mięśnie szczęki wyewoluowały do jedzenia przetworzonego mięsa? :D Moje nawyki żywieniowe wręcz mówią mi, że ciało potrzebuje mięsa. Owszem, moge się zapchać jedzeniem bezmięsnym,
  • Odpowiedz
@metaxy: a, czyli napisanie "kurtyzana" jest ok, ale k---a to już w oczy boli?

Nie uważam Cię za idiotę i szanuje za wyniki sportowe ale rzuciłeś idiotycznym tekstem p korelacji pomiędzy dietą a wynikami. Tylko tyle. EOT, bo poza temat wychodzi.

@tfuj_pszyjaciel: jedna z niewielu odpowiedzi
  • Odpowiedz
5. mięso jest pyszne, dlatego jem je przygotowane tak by nie smakowało jak mięso. Przyprawy (roślinne), dodatki (roślinne), olej (roślinny). J---e mnie prawda.


@grecki: słaby bait

a co jak ktoś lubi
  • Odpowiedz