Wpis z mikrobloga

Towarzysze! Dlaczego?!
Ten cały lerner to mi przypomina Mikołaja z tvnu. Donosiki, nadgorliwość, pomówienia i histeria:

dlaczego ci, którzy zakopują prawdziwe znaleziska jako inf. nieprawdziwa nie dostają bana? dlaczego?!?! k---------a!!!

xD

Wołam dodatkowo @MariuszJakistam @RobotKuchenny9000 @julasck bo na 99% wg lernera dostajecie kasę z pewnej partii. To prawda? :D

link do wpisu: http://www.wykop.pl/wpis/15747951/
#4konserwy #heheszki #bekazneuropy #bekazneuropejczykow
LaPetit - Towarzysze! Dlaczego?!
Ten cały lerner to mi przypomina Mikołaja z tvnu. D...

źródło: comment_Z08iP9lMQPbHj5tAVJstso46KxMmeEC2.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LaPetit: Właśnie skończyłem pisać mój komentarz, do podobnego wątku który @RobotKuchenny9000 poruszył już wcześniej . Ponieważ twój wpis dotyczy tego samego tematu, więc pozwolę sobie skopiować tutaj mój poprzedni wpis:

To, że umieszcza mnie na swojej liście, wcale mi nie przeszkadza (nie ważne jak piszą byle nicka nie przekręcali;). Irytuje mnie natomiast fakt, iż mimo tego że kilkukrotnie odpowiedziałem na jego posty (w bardzo spokojnym tonie) to za każdym razem zostałem zignorowany... aż w końcu dostałem bana:/
Ciężko jest dyskutować z osobą która zamiast racjonalnych argumentów, które uzasadniały by jej "oskarżenia" - najpierw zbywa cię milczeniem, a później zamyka ci usta poprzez dodanie na swoją #czarnolisto
Rozumiem, że może nie odpowiadać mu mój światopogląd, który w ciągu ostatnich 10-ciu -12-stu zmienił się o 180 stopni - 2004 głosowałem za wejściem do UE, a 2005 głosowałem na PO i "prezydenta" Tuska (teraz z perspektywy czasu gdy o tym myślę czuję lekkie zażenowanie, ale mam świadomość (miałem wtedy 22lata), że człowiek uczy się przez całe życie, a najważniejszym jest wyciągać wnioski ze złych decyzji.
Odkąd pamiętam interesowałem się polityką (geografią i historią;) i przez lata: czytania gazet, oglądania programów "informacyjnych", rozmów z przyjaciółmi i znajomymi (oj się nasłuchałem w latach 2005-2007 że jestem moherowym beretem" raz nawet dostałem od (teraz) przyjaciela moherową beretkę - pamiętam że wszyscy w koło mieli ubaw po pachy -tylko nie ja( ͡° ʖ̯ ͡°). Wcale się tym nie przejąłem i dalej wierząc że poglądy które wygłaszam są słuszne - głosiłem poglądy które są słuszne( ͡° ͜ʖ ͡°), Teraz zdecydowana większość z tych osób które nie mogły ogarnąć tych "głupot które mówię" głosuje na PiS, a mój przyjaciel od którego dostałem moherową beretkę stał się wręcz fanatykiem PiS-u (czasami to aż go słuchać nie mogę - żona, 2-ka dzieci, dom buduje/remontuje
  • Odpowiedz
@LaPetit: Ale on ma ból d--y niech tylko wskaże te znalezisko bo jak widać manipulacja pełna para ( ͡° ͜ʖ ͡°) jeszcze jedno jak ja do cholery mam się wypowiedzieć gdy jestem na czarnej liście?
  • Odpowiedz
To, że umieszcza mnie na swojej liście, wcale mi nie przeszkadza (nie ważne jak piszą byle nicka nie przekręcali;). Irytuje mnie natomiast fakt, iż mimo tego że kilkukrotnie odpowiedziałem na jego posty (w bardzo spokojnym tonie) to za każdym razem zostałem zignorowany... aż w końcu dostałem bana:/

Ciężko jest dyskutować z osobą która zamiast racjonalnych argumentów, które uzasadniały by jej "oskarżenia" - najpierw zbywa cię milczeniem, a później zamyka ci usta poprzez
  • Odpowiedz