Wpis z mikrobloga

WESPRZYJ IMPERIUM ROMANUM!

Aby zaprezentować IMPERIUM ROMANUM w obecnej, tak chętnie czytanej i chwalonej formie, musiałem poświęcić na jego rozwój wiele lat wytężonej pracy. Jeżeli chcesz przyczynić się do rozwoju strony i wesprzeć mnie w rozbudowie IMPERIUM ROMANUM, możesz to zrobić na kilka sposobów:

I. polub stronę, naciskając „lubię to” w prawym górnym rogu strony lub udostępnij fanpage za pośrednictwem Facebooka, Google+ oraz Twittera. W ten sposób uda mi się dotrzeć do większego kręgu odbiorców.

II. jeśli masz jakiś artykuł lub pracę o antycznym Rzymie, którą chciałbyś się podzielić i upublicznić, nie ma nic prostszego jak podesłać mi pracę na adres mailowy.

III. napisz na maila z radą co zmienić. Oceń stronę, podpowiedz co poprawić, aby strona była jeszcze lepsza. Może znalazłeś błąd – daj znać! Każda rada zostanie rozpatrzona i przeanalizowana.

IV. jeżeli masz możliwość finansowego wsparcia dalszego rozwoju IMPERIUM ROMANUM – choćby najmniejszą kwotą – będę bardzo zobowiązany.

-> więcej: http://www.imperiumromanum.edu.pl/wesprzyj/

#nauka #ciekawostkihistoryczne #historia #rzym #imperiumromanum #kultura #starozytnosc #starozytnyrzym
IMPERIUMROMANUM - WESPRZYJ IMPERIUM ROMANUM!

Aby zaprezentować IMPERIUM ROMANUM w ...

źródło: comment_LlhM5UAmoePOpIDCvIcTFjG3gxFe2d8Z.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz