Wpis z mikrobloga

#rozowepaski mają taki bałagan w głowie że c--j. Mieszkaj na stancji i narzekaj że nigdy na swoje bo drogo itd. Zrób interes życia i chciej zrović niespodzianke z rezerwacja mieszkania i oznajmieniem ze KUPUJE mieszkanie. I foch bo k---a to i tamto, zamiast sie cieszyc ze ma faceta zaradnego to wjazd na mnie ze nie uzgodnilem z nia jakie mieszkanie itd
#truestory #jakzyc #logikarozowychpaskow
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@beksik: tak warto, tez bym dała możliwość wyboru na miejscu OP, ale uważam, ze różowy nie ma prawa robić wielkiego focha. Zreszta to zależy od układu jaki tam miedzy sobą mają. Ale obojętnie jak to wyglada, kwestia tego kto płaci za mieszkanie ma jednak na całą historie drastyczny wpływ. A teraz juz dobranoc i nie wymyślaj na przyszłość historyjek o ludziach, do ktorych piszesz bo jak widzisz znacząco sie pomyliłeś.
  • Odpowiedz
@beksik: powiedziałam Ci juz cos na temat oceniania innych ludzi, a ty nadal swoje i nadal sie mylisz. Mało tego, póki co to ty zwróciłes uwagę na to z jakiego telefonu pisze, bo mi to zupełnie zwisa. Piszesz o ego i typowym użytkowniku iosa, a juz trzeci raz mnie bezpodstawnie oskarżasz o bzdury, które sobie wyimaginowales i szufladkujesz. Przestań sie bawić w psychologa i po prostu usuń konto, albo odczep
  • Odpowiedz