Wpis z mikrobloga

#rozowepaski mają taki bałagan w głowie że c--j. Mieszkaj na stancji i narzekaj że nigdy na swoje bo drogo itd. Zrób interes życia i chciej zrović niespodzianke z rezerwacja mieszkania i oznajmieniem ze KUPUJE mieszkanie. I foch bo k---a to i tamto, zamiast sie cieszyc ze ma faceta zaradnego to wjazd na mnie ze nie uzgodnilem z nia jakie mieszkanie itd
#truestory #jakzyc #logikarozowychpaskow
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@marbog6959: A ja uważam, że super niespodzianka. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A skoro nie potrafi docenić chęci i bardziej liczy się dla niej jak będzie i gdzie będzie mieszkać niż, że w ogóle będzie miała gdzie to ma spory problem. Tym bardziej, że to TY kupujesz to mieszkanie.
Mój jak stawiał domek to skakałam z nim pod niebiosa widząc ile to dla niego znaczy i dokładałam
  • Odpowiedz
bardziej chodzi o brak zadowolenia, ja skacze pod sufit z radosci ze osiagne cos bardzo waznego w zyciu a ona tak srednio bym powiedzial


@marbog6959: Mam 25 lat, czyli niewiele, ale wiem jedno:
mieszkanie, meble, kolor ścian - kobiety lubią wybierać

Wyszło więc takie - mieszkamy tam i koniec kropka.
Dla załagodzenia sprawy zaproponuj jej urządzenie mieszkania.
  • Odpowiedz
@marbog6959: wiesz to zależy czy ty kupujesz mieszkanie, czy razem. Jeśli to pierwsze, to moze sie tylko cieszyć, a foch jest bzdurny. Jeśli drugie to sama bym sie wkurzyła. Mieszkanie to mega decyzja i chciałabym móc je wybrać.
  • Odpowiedz
@beksik: eeeeyyy? Zielonko usuń konto. Jestem różowym paskiem także, swoje wywody juz na stracie mozesz sobie wsadzić. Zresztą sa one zupełnie pokręcone. Gosciu wykłada ze swoich pieniędzy na mieszkanie, to niech sobie wybiera do woli, a laska moze sie cieszyć, ze ma gdzie mieszkać i ewentualnie uśmiechnąć sie, o możliwość dekoracji. Jeśli składaliby sie razem, to logiczne, ze rezerwowanie czegoś na własna rękę jest nie w porządku, a brak możliwości
  • Odpowiedz