Old_Postman
  • Najlepsze
  • Wszystkie komentarze
Angel_of_death
@Old_Postman: nie spamuj tagiem.
o.....y
o.....y
@Old_Postman: Nie usuwaj, będziesz pierwszym osobnikiem w historii, który wpisem z jednym tagiem zaliczył gorące xD
Old_Postman
Old_Postman Autor
267
Przepraszam bardzo... coś mi się kliknęło nie tak.

Właśnie piszę historię a staruteńki laptop nie wydala i się zamula.

Zaraz to usunę

( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
Sebeq92
Sebeq92
181
@Old_Postman: Niczym:
mirodziej
@Old_Postman:

Kochani

Coś się popsuło i mnie nie było widać
Old_Postman
Old_Postman Autor
99
Przekonaliście mnie.

A to oznacza, że będzie ekstra wpis ( ͡º ͜ʖ͡º)
kolorowy_jelonek
@Old_Postman: Nie usuwaj, będziesz miał gorące xD
dumnie
dumnie
68
@Old_Postman: Pierwszy raz od dawna zaplusowałem po przeczytaniu wpisu, a nie przed.
Tomaszu
@Old_Postman: jak zawsze plus, miłego wieczoru!
o.....y
o.....y
@Old_Postman:
I po to wołasz 1k ludzi???

kinlej
kinlej
kinlej
55
@Old_Postman:
Po pracy jak zwykle zasiadłem przy kominku do moich historii.
Napisałem tag "#postamanstories"" gdy rozległ się dzwonek do drzwi.
- Uff - westchnąłem ciężko - ci domokrążcy nie dają spokoju nawet wieczorem.
Wstałem i podszedłem do drzwi.
Za drzwiami stał
eugeniusz_geniusz
@Old_Postman: wzruszyła mnie twoja historia
T.....k
T.....k
krzysio19
@Old_Postman: Plus w ciemno, przeczytam potem
Stitch
Stitch
37
@Old_Postman: ale szanuj prywatne tagi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Funky666
@Old_Postman: Gratuluję, dziś ani jednego błędu! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
C.....a
C.....a
@Old_Postman
karny spacer po rejonie z torbą pełną karpi i zniczy za spamowanie tagiem.
k.....n
k.....n
@Old_Postman: i tak plusuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
p.....e
p.....e
@Old_Postman: powinieneś wydać książkę
eragonn14
@Sebeq92: kiedyś 700 plusów to było coś. Inflacja na wykopie straszna.