Wpis z mikrobloga

Mirki co wy na to. Jestem miesiąc po ślubie i dzisiaj zdarzyła się już pierwsza większa inba... śmiać się chce z jakiego powodu...

Mam kompa podłączonego do TV no i podchodzi mój #rozowypasek, żebym coś tam sprawdził. No i ona nagle zaczyna jeździć paluchami po ekranie, co ja na to spokojnie, żeby tak nie robiła bo pobrudzi.

Najlepsza jej reakcja... Wyszła w biegu do kuchni i zaczęła się krzątać. Po 5 minutach przychodzi do pokoju po jakąś bluzkę mówiąc do mnie "Wiecznie ci coś nie pasuje! To ja sprzątam w tym domu!". Nie dałem sobie w kaszę dmuchać bo nic złego nie powiedziałem i mówię, że staram się cały czas siedzieć w czystości i sprzątać na bieżąco, a nie zrobić burdel i za jakiś czas znowu posprzątać (ona lubi rzucać wszystko na ziemię i po dniu zrobić większe porządki, po których i tak za chwilę zrobi syf). Coś tam jeszcze buczała nie błyszcząc logiką (wiadomo baba - zero argumentów, ale nadal brnie w otchłań bredni), powiedziałem (ciśnienie w #!$%@? podniesione), żeby się ode mnie #!$%@?ła bo nic nie zrobiłem i, jest chyba chora psychicznie, bo robi zadymę o to, że poprosiłem, aby nie dotykała palcami TV. #!$%@?ła mnie niemiłosiernie. Jak ja coś smażyłem na jej patelni i wymieszałem coś metalową łyżką (nie mogłem znaleźć drewnianej), to odwaliła mi taki cyrk, że tylko przeprosiłem i skierowałem się do salonu...

Teraz siedzę sam w domu bo wzięła kluczyki i pojechała do mamusi się podszkolić we #!$%@? męża.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #gorzkiezale #patologiazewsi
  • 171
  • Odpowiedz
@siwylol25: znam ten typ kobiety (uważam za najgorszy) z czasem będzie tylko gorzej i będzie tak z większością rzeczy które pójdą nie po ''jej myśli'' będą krzyki wrzaski, dąsy i to nawet nie będziesz wiedział o co (np. Basia dostała od Stasia różę a Ty nie dałeś i jest foch) teraz albo ją sobie wychowasz, albo ona wychowa Ciebie tak że będziesz się bał do domu wracać
  • Odpowiedz
żeby się ode mnie #!$%@?ła bo nic nie zrobiłem i, jest chyba chora psychicznie (...)


@siwylol25: No wiesz, jak tak reagujesz jakieś jej tam zrzędzenie to wcale jej się nie dziwię. Bądź facet i trzymaj nerwy na wodzy.
  • Odpowiedz
Dlatego właśnie się nie żenię, pomimo 12-letniego związku. Laska doskonale wie, że kilka takich akcji i albo ja albo ona pakuje walizki. Efekt jest taki, że każde się pilnuje bo w drugą stronę też to działa.

Nie daj sobie chłopie w kaszę dmuchać bo skończysz kiepsko.....


@Wujek_Fester: Całkiem zdroworozsądkowe podejście, ale dla wykopków konkubinat = ciężka patologia.
  • Odpowiedz
@siwylol25:

"Wiecznie ci coś nie pasuje! To ja sprzątam w tym domu!".

To znaczy, że od dawna ją coś boli i jeśli dłużej będziesz zamiatał to pod dywan, to w końcu wybuchnie. Potem kobiety odchodzą, a tacy jak Ty są zaskoczeni, bo to tak nagle i nie wiadomo czemu, no było złoto i nie wyszło, bo się okazało, że ktoś inny ją doceniał...

Coś tam jeszcze buczała nie błyszcząc logiką (wiadomo baba - zero argumentów, ale nadal brnie w
  • Odpowiedz
@siwylol25: Kobieta jest w ciąży, hormony rozwalają jej rzeczywistość; pokaż, że jesteś mężczyzną, nie przepraszaj, a przytul, nie wyzywaj, a spokojnym tonem wytłumacz. Ona ma teraz wykrzywiony obraz wszystkiego, Ty też, jak piszesz jesteś przemęczony i już teraz tak się odzywasz do ukochanej, partnerki? Zastanów się jak będziesz się odnosił do dziecka. Maluch też potrafi zrobić niezły cyrk.
  • Odpowiedz