Wpis z mikrobloga

Mirki co wy na to. Jestem miesiąc po ślubie i dzisiaj zdarzyła się już pierwsza większa inba... śmiać się chce z jakiego powodu...

Mam kompa podłączonego do TV no i podchodzi mój #rozowypasek, żebym coś tam sprawdził. No i ona nagle zaczyna jeździć paluchami po ekranie, co ja na to spokojnie, żeby tak nie robiła bo pobrudzi.

Najlepsza jej reakcja... Wyszła w biegu do kuchni i zaczęła się krzątać. Po 5 minutach przychodzi do pokoju po jakąś bluzkę mówiąc do mnie "Wiecznie ci coś nie pasuje! To ja sprzątam w tym domu!". Nie dałem sobie w kaszę dmuchać bo nic złego nie powiedziałem i mówię, że staram się cały czas siedzieć w czystości i sprzątać na bieżąco, a nie zrobić burdel i za jakiś czas znowu posprzątać (ona lubi rzucać wszystko na ziemię i po dniu zrobić większe porządki, po których i tak za chwilę zrobi syf). Coś tam jeszcze buczała nie błyszcząc logiką (wiadomo baba - zero argumentów, ale nadal brnie w otchłań bredni), powiedziałem (ciśnienie w #!$%@? podniesione), żeby się ode mnie #!$%@?ła bo nic nie zrobiłem i, jest chyba chora psychicznie, bo robi zadymę o to, że poprosiłem, aby nie dotykała palcami TV. #!$%@?ła mnie niemiłosiernie. Jak ja coś smażyłem na jej patelni i wymieszałem coś metalową łyżką (nie mogłem znaleźć drewnianej), to odwaliła mi taki cyrk, że tylko przeprosiłem i skierowałem się do salonu...

Teraz siedzę sam w domu bo wzięła kluczyki i pojechała do mamusi się podszkolić we #!$%@? męża.

#logikarozowychpaskow #zwiazki #gorzkiezale #patologiazewsi
  • 171
  • Odpowiedz
@siwylol25: bardzo dobrze Mireczku, jak zachowuje się jak psychiczna, to mów że się tak zachowuje. Zacznie Ci z czasem odpierdzielać większe inby, (każda tak ma, bez wyjątku) a Ty potem co będziesz do niej mówił? czy czuje się wyobcowana w związku z uwagi na tę sytuację? proste komunikaty, pamiętaj!
  • Odpowiedz
@siwylol25: #patologiazewsi - bardzo dobrze otagowałeś

Jakby mi facet, powiedział, żebym się #!$%@?ła i że jestem niezrównoważona psychicznie, to więcej by mnie nie zobaczył. Szacunek, to podstawowa sprawa

Więcej nie będę mówić, bo na górze mirki już wyraziły moją opinię

  • Odpowiedz
@miecz_Pana: A ty w co wierzysz bo jeśli w Kościół Katolicki to wiec że zostanie on zniszczony przez Boga bo jest w nim tyle nie godziwości. @siwylol25: Nawróć się na Drogę którą kroczył Pan Jezus bo tylko przez niego możesz trawić do królestwa niebieskiego.
  • Odpowiedz
@GSSJ: zależy od tego jakie to są osoby. kocham swoją dziewczynę, ale mogę jej powiedzieć żeby się #!$%@?ęła w łeb jesli grubo przesadziła i nie uzna tego za "ło matko, przeklnął do mie, co za patologia". do każdego dociera się inaczej i uwierz mi - on zna ją lepiej niż Ty, mądralo, ale najlepiej zaszufladkować, że patologia, że jak ja bym tak nie zrobił to on jest już #!$%@?.
  • Odpowiedz
@GSSJ: jest różnica, pomiędzy powiedzeniem w nerwach "#!$%@? się", a "ty dziwko", czy tam gorzej. Ty najwyraźniej tej różnicy nie czujesz. są ludzie, którzy po prostu przeklinają, nie oceniaj mądralo.
  • Odpowiedz
@GSSJ: Fakt, mój błąd, powinienem był napisać "przestań oceniać i zachowywać się jak mądrala". W każdym razie - autor wpisu powiedział w nerwach do żony "#!$%@? się" i to świadczy o patologii? :)
  • Odpowiedz