Wpis z mikrobloga

Jak pomóc małemu kotu? Siedzi se taki ziomek niedaleko, siedzi już tak od przynajmniej 3h i się nie rusza. Nawet nie ma jakiejś dobrej kociej obczajki tylko patrzy się w jedną stronę i siedzi, jak ta sierota, na ulicy przy krawężniku zamiast się gdzieś schować pod krzunem. Z daleka myślałem że to bryła błota albo jakiś duży szczur. Jest tyci i nie daje się dotknąć (nawarczał na mnie gnojek). Zaniosłem mu mleko i podziubaną szynke. Jakieś pomysły? Do domu nie wezmę bo raz że stawia opór a dwa że mam psa.
#koty #weterynaria #lublin #pytanie
mlek - Jak pomóc małemu kotu? Siedzi se taki ziomek niedaleko, siedzi już tak od przy...

źródło: comment_TxlRBlbAkl6ON7xgtzjV7GYxbzdCvD2Q.jpg

Pobierz
  • 50
@mlek: Po pierwsze szacun za piękne serce dla zwierząt.
Po drugie nie wiem skąd jesteś ale na bank u Ciebie są organizacje czy fundacje opiekujące się zwierzętami. Weterynarz będzie wiedział, możesz tez zapytać w sklepie zoologicznym albo ostatecznie wujka Google. Oni wezmą od Ciebie kota bez żadnych uwag. Powiedz tylko co i jak a pomogą. Ci ludzie naprawdę kochają zwierzęta.Czasem mają nawet kącik adopcyjny w sklepie (u nas jest taki co
@emi_emi: @QuDos: @PusheenCat: @solo_ta: no więc sprawa wygląda tak, byłem z nim na up na głębokiej, kot ma około 2 miesięcy i prawdopodobnie dostał w łeb z lewej strony. Pani zechciała na niego rzucić okiem i mówi że ma pękniętą szczękę i chyba podniebienie. Oko mu troszeczke wypływa tak jakby mu soczewka kontaktowa chciała wypaść ale gostek od oczu nie miał czasu. Tam w ogóle raczej nikomu nie
@mlek: Znalazłem http://www.animals.lublin.pl/ proszę Cię, zadzwoń do nich. Masz tam telefon 530 108 109 (o widzę @PusheenCat ich znalazła na Fejsie - dzięki!). Ten kociak dostał tak, że trzeba mu fachowo pomóc. Sam chyba nie zje skoro ma złamaną szczękę, może trzeba go będzie karmić przez kroplówkę. Może potrzeba operacji? Fundacje maja umówionych weterynarzy, którzy to dla nich zrobią.
Na razie może spróbuj podać mu mleko przez smoczek żeby nie padł