Wpis z mikrobloga

Jak pomóc małemu kotu? Siedzi se taki ziomek niedaleko, siedzi już tak od przynajmniej 3h i się nie rusza. Nawet nie ma jakiejś dobrej kociej obczajki tylko patrzy się w jedną stronę i siedzi, jak ta sierota, na ulicy przy krawężniku zamiast się gdzieś schować pod krzunem. Z daleka myślałem że to bryła błota albo jakiś duży szczur. Jest tyci i nie daje się dotknąć (nawarczał na mnie gnojek). Zaniosłem mu mleko i podziubaną szynke. Jakieś pomysły? Do domu nie wezmę bo raz że stawia opór a dwa że mam psa.
#koty #weterynaria #lublin #pytanie
mlek - Jak pomóc małemu kotu? Siedzi se taki ziomek niedaleko, siedzi już tak od przy...

źródło: comment_TxlRBlbAkl6ON7xgtzjV7GYxbzdCvD2Q.jpg

Pobierz
  • 50
@mlek: Po kolei:
1) Koty nie powinny pić mleka krowiego nigdy! Co najwyżej sztuczne mleko dla kociąt - do kupienia w zoologicznych i u każdego weta. A i to tylko za małolata. Na co dzień kot powinien pić najzwyklejszą w świecie wodę.
2) Szyneczka to nie jest najlepszy pomysł. Z przyczyn różnych.
3) Skoro ma problemy z gryzieniem i wybrednością spróbuj karm dla małych kociąt w postaci jednolitych pasztecików. Są na
@dreniiu: @solo_ta: @SweterWPaski: @PusheenCat: @QuDos: @emi_emi: dzięki wszystkim! Udało mi się znaleźć mu domek, moja koleżanka go weźmie i powiedziała że będzie hospitalizować także jeśli jakoś się uda zrobić żeby zaczął jeść to powinien dać sobie rade. Mam też znajomego który studiuje stomatologie zwierzęcą i powiedział że jak trzeba będzie to pomoże także jeszcze raz dzięki wszystkim. Jak koteł dojdzie do siebie to przymirkuje Wam fotki
@mlek: widzę że sprawy kiciusia idą ku lepszemu, i tak szczerze to żałujesz że mu pomogłeś? Pewnie gdybyś jeszcze raz spotkał takiego kocura to byś mu pomógł tym razem bez zastanowienia( ͡° ͜ʖ ͡°)