Wpis z mikrobloga

Jest sposób żeby szybko przytyć? Słyszałem coś o testosteronie, ale nie wiem czy to jest legalne i gdzie to można załatwić. Może jakoś naturalnie da się przytyć?

#mirkokoksy
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Robocovo Zależy co rozumiesz przez słowo szybko. Ja przez miesiąc w trakcie wakacji przytyłem prawie 10 kg. Zbilansowana dieta 3500 kcal ułożona przez dietetyka specjalnie dla mnie oraz siłownia 3 razy w tyg. Nie stosowałem żadnych odżywek ani wspomagaczy.
  • Odpowiedz
@Robocovo Możliwe. Podczas wizyty Pani dietetyk przeprowadziła ze mną wywiad (tryb życia, nawyki żywieniowe, co lubię jeść, czego nie lubię), dokonała pomiarów wagi, w tym poziomu tłuszczu itp., oraz obwodów. Następnie na podstawie zebranych danych sporządziła dietę. Ja wybrałem dietę na 14 dni. Każdy dzień masz rozpisany na poszczególne posiłki, a na końcu są przepisy więc nawet słabi kucharze dają radę. Dodatkowo napisała trochę zaleceń dotyczących trybu życia, żywienia itp. U
  • Odpowiedz
@Robocovo: zależy jak bardzo Ci zależy:p z doświadvzenia wiem, że waga i tak wraca do "normy" szybko i niema co sobie psuć zdrowia. Jedyny logiczny sposób to siłka ale jak przestaniesz trenować to też spada masa w oczach. jeśli oczywiście masz taką przemianę materii :)
  • Odpowiedz