Wpis z mikrobloga

#gorzkiezale
Stoję w aptece, przede mną jakiś chłopaczek 14-15 lat kupuje jakieś saszetki. Wyglądają jak jakiś lek do rozpuszczenia na gardło czy coś w tym stylu.
- 5,80 - mówi aptekarka - ale nie mogę sprzedać Ci jednej, nie dzielę ich.
Chłopak ma w ręku tylko 5 złotych, patrzy na nią i odchodzi od lady.
Co za suka - myślę -
- Niech mu pani to da, dopłacę resztę. - mówię.
Chłopak dziękuje mi, zabiera saszetki i wychodzi.
- To jest taki preparat dla kobiet, do higieny intymnej - mówi aptekarka, gdy drzwi już się zamknęły i zostaliśmy sami - Oni się tym narkotyzują, dlatego nie chciałam mu sprzedać. Przychodzą tu po kilku dziennie.

#kacmoralny jak #!$%@?
  • 135
@Changa: o ja pierdlę, chyba bym zeszła na zawał, na trzeźwo oglądanie horrorów przypłacam strasznymi schizami. () Tantum Rosa pozostanie tylko w mojej pochwie :D
@nocnica:
No wiadomo, że uszkadza ale no tu chodzi jakby o skalę działania- żeby sobie uszkodzić mózg etanolem to jednak trzeba go dużo spożyć. A takie narkotyzowanie się to jest wielka niewiadoma- materiałów jest mniej i do końca nie ma pewności jak dany organizm zareaguje. Wpływ działania alkoholu na organizm ludzki (również jego działanie długofalowe) jest doskonale zbadany.
Żeby sobie uszkodzić organy alkoholem to jednak trzeba się bardzo postarać. Dlatego uważam,
@nocnica: jest śmiesznie kiedy wydaje ci się ze z twojej szafy wychodzą zwłoki albo pod łóżkiem biegają szczury. Trochę mniej podobało mi się jak zaczęły biegać po mnie pająki ale bylamnz kimś to tylko się z tego smialismy. Znajomy rozmawiał z nieistniejąca dziewczynką ukrywającą się za fotelem. :D
Nie wzięła bym tego drugi raz ale było śmiesznie