Wpis z mikrobloga

W związku ze zbliżającą się sprzedażą Amazon Kindle 3G (wygranego uczciwie od @Shade_), robię #rozdajo, które miałem w zamyśle od samego początku, kiedy dotarło do mnie to urządzenie i stwierdziłem, że nie będzie go wśród moich bliskich nikt używał, włącznie ze mną.

Postanowiłem uszczęśliwić kilka osób więcej i rozdać tym, którym przyda się trochę grosza.
W związku z tym do oddania:

1) 100zł (2x 50zł dla dwóch szczęśliwców pulsujących ten wpis)
2) Do tego 2x gra PC DVD - Riddick, Assault on DARK ATHENA oraz ALIEN vs. PREDATOR. (dla kolejnych dwóch osób)
Pozostałe pieniądze ze sprzedaży Kindla przeznaczam na pewien Dom Dziecka, który wspieram od zawsze.

Wysyłka na mój koszt.
Losowanie przy pomocy mikrorandom jutro (tj. wtorek, 15.12 przed północą)
Zieloni nie biorą udziału.
W #rozdajo udziału nie biorą również osoby mające jakikolwiek, negatywny związek z tym wpisem.

Proszę pamiętać, że rozdajo jest dla Was, ale otrzymanej kasy i gier nie można w żaden sposób wydać ani przekazać, bo będzie gównoburza ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#rozdajo #gry #pieniadze
sajmek - W związku ze zbliżającą się sprzedażą Amazon Kindle 3G (wygranego uczciwie o...

źródło: comment_jAbhXKYg02PbMGee9Rwdqj39e4IisoJW.jpg

Pobierz
  • 47
  • Odpowiedz
@Krs90: #!$%@? to jest wchodzenie i interesowanie się czymś, co ktoś robi prywatnie ze swoją własnością. Nie masz się czym zajmować?
  • Odpowiedz
@sajmek: Jeśli czujesz się ok z tym, że wziąłeś coś tylko po to, żeby przehandlować, to współczuje sumienia. Ja sam tego czytnika nie chciałem, ale na pewno znalazłby się ktos, kto by go używał, a nie widział w tym tylko hajs. A teraz wielkie atencyjo bo robisz rozdajo za hajs z przycinki, nieźle
  • Odpowiedz
@sajmek: Bierzesz rzeczy których nie potrzebujesz tylko po to żeby je sprzedać. To jest typowa definicja cebulaka. Jak na mieście rozdają coś za darmo to podjeżdżasz taczkami i później sprzedajesz na targu?
  • Odpowiedz
@PlacekBananowy: Tak, lepiej fakt sprzedaży "ukryć". Dobre. To jest dopiero podejście. To, że sam bym się z kryciem źle czuł, to już #!$%@? warte, ważne, że się wykop nie dowie
  • Odpowiedz
@sajmek: > które miałem w zamyśle od samego początku, kiedy dotarło do mnie to urządzenie i stwierdziłem, że nie będzie go wśród moich bliskich nikt używał, włącznie ze mną.

Czytać nie potraficie, dlatego nikt by nie używał? Co za cebula, klikać każde rozdajo, żeby to potem pchać na Allegro.
  • Odpowiedz
  • 15
@sajmek: dla mnie jesteś podludziem. Zaczynasz robić rozdajo bo cię przylapali na sprzedaży Kindle. To po co kliknales plusa? Osoba która rozdawała sama mogła sprzedać. Typowy przykład cebulaka.to samo z ludźmi co plasują rozdajo z grami na konsole, a jej nie posiadają.
  • Odpowiedz