Wpis z mikrobloga

Cześć Mirki,
mam dla Was kolejne #rozdajo od Futunext (Twój Inteligentny Dom ( ͡° ͜ʖ ͡°) )! Pamiętacie nasze etui antykradzieżowe? Rozeszło się ich na mirko już sporo ponad setka, ale teraz mamy coś znacznie lepszego! We współpracy z CARBONWORKSHOP - Futurystyczny portfel z włókna węglowego (również ochroną antykradzieżową) z logo FUTUNEXT! Let the plusstorm begin!

Rozdajo dotyczy jednej sztuki portfela. Mamy jeszcze taki drugi egzemplarz do rozdania, więc bądźcie czujni i obserwujcie mój profil, bo niedługo czekają Was kolejne atrakcje: bezpłatne webinarium o nowoczesnych technologiach w domu, świętowanie pewnego bardzo ważnego wydarzenia i wiele innych, ciekawych rzeczy.

Chcecie kupić sobie takie cudo pod choinkę? Na hasło Futunext dostaniecie 10% rabatu - zamówić możecie TUTAJ

Jako kolejną ciekawostkę powiem, że chłopaki z Carbonworkshop niedawno dostali się do finału konkursu Hyperloop od SpaceX i uwielbianego tutaj Elona Muska, więc trzymajcie kciuki, bo może być o nich na prawdę głośno!

Losowanie wśród plusujących do jutra, do północy. Zielonki - sorry, nie tym razem.

Dla wszystkich, którzy jeszcze nie ściągnęli sobie bezpłatnego egzemplarza mojej książki o inteligentnych domach, proszę się ustawić w kolejce i zaglądać tutaj:
KLIKNIJ MNIE

Oraz, jak zwykle jeszcze jedno #rozdajo o wartości 400 zł, ale tylko dla plusujących pierwszy komentarz! Zanim zaplusujesz, przeczytaj, czy w ogóle Ci się przyda! Propozycja tylko dla obecnie budujących/remontujących dom albo mieszkanie. Rozlosuję czterogodzinne konsultacje technologiczne (na żywo lub przez skype). Nie namawiam do automatyki domu, pomagam w projekcie okablowania, doborze rozwiązań technologicznych w domu (ogrzewanie, wentylacja, alarm, i wiele innych), doborze osprzętu naściennego, multimedialnego itd. Pomagam podjąć lepsze decyzje.
źródło: comment_z2Z9JxvP5yglPfbK3twGmzzrFx2WvCKH.jpg
  • 38
@Szloch: W sumie to chyba nigdy nie chciałem tak bardzo wygrać w rozdajo na mirko. Nie lubię dużych portfeli, płacę tylko kartami (więc to zabezpieczenie RFID przydatne bedzie), bilon jeśli już to noszę w tylnej kieszeni. Portfel elegancki, nie wyróżniający się, mały i wygodny. Dla mnie portfel idealny.
@OddychajSwiadomie: dokładnie, już nie mówiąc o różnicach pomiędzy zdjęciem a produktem, ale są to 2 płytki z przyklejoną na nich taśmą "carbon" i tyle. Dlatego to tak brzydko wygląda. Szkoda, że na ich stronie wygląda jak prawdziwa produkcja :/