Wpis z mikrobloga

ale mam beke, że w 2015 roku nadal są ludzie którzy nie biorą psychotropów. antydepresanty, nasenne, uspokajające - co tylko chcesz. fajnie macie na bani skoro wolicie żyć w tym szarym, nudnym świecie zamiast zażywać tanie, legalne leki. sam od 4 lat jestem non stop na andtydepresantach, jak się denerwuję to zaraz łykam afobam, jak nie mogę zasnąć to leci imovane. beka z was totalna typy
#oswiadczenie #bekazpodludzi
ksanax - ale mam beke, że w 2015 roku nadal są ludzie którzy nie biorą psychotropów. ...

źródło: comment_iqhLUrznwSe00S7qtNy6GqjGb1boi63z.jpg

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
@skubi_chrupacz: no naprawdę super bait. na lekach żyje się o wiele lepiej i nie możesz temu zaprzeczyć. brałem prozac, brałem xanax i jest zajebiście. przez te 4 lata jestem szczęśliwszy niż w pozostałych latach mojego życia
  • Odpowiedz
@ksanax: to są dragi, różnica drobna, lekarz je wypisuje. Teraz modne stały się kuracje THC czy to czyni MJ w tej sytuacji lekiem? według 90% społeczeństwa to dalej drag. I tak, jesteś naćpany, bo to wpływa na twój umysł, odurzenie jest i ty je odczuwasz, ale nazywaj to jak chcesz.
  • Odpowiedz
@ksanax: jesteś jak Michael Jackson ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wszystko spoko, tyle tylko że przez te kilka lat mocno upośledziłeś swoje szlaki neuronalne i jak kiedyś przerwiesz kurację to możesz mieć spory problem z normalnym funkcjonowaniem. Chyba że zakładasz ćpanie antydepresantów do końca życia. Tutaj pojawia się z kolei problem długotrwałego oddziaływania metabolitów na wątrobę, nerki etc. Zdrowe dla organizmu to raczej nie jest. Trochę bilet w
  • Odpowiedz