Wpis z mikrobloga

@dardra: Nie dziwię mu się(Kaczyńskiemu) , ja na jego miejscu to bym olał już ten kraj i siadł płakać.
Wystarczy obejrzeć Nocną Zmianę i oczy się otwierają.
Macierewicz zresztą w 1994 mówił, że jest świadom tego, że zrobi się z niego wariata ale uważał wtedy, że jest jego obowiązkiem mówienie prawdy.

Mielśmy szansę wyczyścić Polskę z komunizmu niestety szybko komuniści obalili rząd Olszewskiego. Sam olszewski pod koniec już miał dość, bo
@sermaciej: Na jakiej podstawie jest to kłamstwo? Wszystko co jest na filmie się wydarzyło.

Ja nie twierdzę, że to były tajne narady. Dzisiaj tez jawnie się manipuluje dzięki mediom i już wtedy to robiono, już wtedy uznano ludzi którzy chcą ujawnienia agentów za wariatów i chorych z nienawiści ludzi.
To, że były tam media świadczy tylko o tym, że państwo było i jest w gorszym stanie niż wielu ludzi myślała.

Bo
@dardra: Przed wyborami podejrzewałem że swetru to twór PO żeby powstrzymać PiS przed rządzeniem. Teraz nie mam wątpliwości. Jak nie lubie PiSu to PO i nowoczesnejPO nie nawidzę. Na szczęście PiS ma pełnię władzy i będzie rządzić pełną kadencje. Nawet śmiem twierdzić że za 4 lata też wygra, ale nie w takim stylu jak teraz.