Wpis z mikrobloga

Dobra rada Mireczki.
Wyjdźcie z domu. nie musicie iść do ludzi, wystarczy spacer po parku czy jakimś pasażu jeśli taki jest u was w okolicy. Sam się przekonałem jak bardzo zmienia się podejście do życia, kiedy wyjdziesz z domu. Jestem nerdem, fanem gier komputerowych i nie wyobrażałem sobie siebie, odciętego od komputera. tymczasem zacząłem chodzić na kawę do kawiarni która mieści się przy głównej ulicy mojego miasta i teraz nie wyobrażam sobie jak mogłem tak kisić się w domu.
Człowiek od razu myśli w inny sposób, bardziej pozbawiony wzorców które to non stop widzi w internecie.
#tfwnogf #przegryw #stulejacontent
  • 23
@Bsx88: 20 lvl i do początku studiów praktycznie nie opuszczałem piwnicy.
@WsiadamDoRobota: polecam zdjąć czasem słuchawki i nie myśleć o niczym konkretnym, naprawdę pomaga zrzucić z siebie natłok bezsensownych wyobrażeń o świecie.
@dawid3012: ja wolę jak jest zimno. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PrzegrywStulej: znalazłem czas dla siebie, którego nie mogłem znaleźć w piwnicy przy komputerze.
@KrotkiLogin: 18 lat życia miałem takie przekonania. Trochę
@Bsx88: nie powiem bo się jeszcze okaże, że jesteśmy znajomymi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KrotkiLogin: ja w sumie zacząłem wychodzić z domu na studiach. Czy to ludzie z wydziału mnie gdzieś wyciągną, czy sam wyjdę na kawę.
@Bsx88: co ciekawe jestem na kierunku humanistycznym, ale mam mało dziewczyn (coś koło 20%).
Tak jak pisałem wyżej, wychodzę czasem ze znajomymi bo trafiłem na ludzi z typu "No chodź z nami, co będziesz sam siedział" i częściej to ja się izoluje, niż oni mnie nie zapraszają.
@leedss: Spoko, dla mnie nie ma złych kierunków, każdy kieruje swoją przyszłością, także ta uwaga zbędna ;-P
Jakbym miał iść np. na matematykę stosowaną i być samotnym przegrywem zarabiającym 10 tys msc. albo iść na europeistykę i być z kimś fajnym zarabiając 2000 zł to wybrałbym bez wahania to drugie.