Wpis z mikrobloga

Jakie macie odczucia patrząc na to nagranie spod pałacu prezydenckiego?
Zabobon, zacofanie, fanatyzm, zaścianek, obrzydzenie, oburzenie, w---w. Coś wam jeszcze przychodzi do głowy? Jedyne pocieszenie że te stare pisowskie raszple są już na wymarciu. Z niecierpliwością czekam aż się skończy to pokolenie! Pokolenie ciemnoty i ślepego fanatyzmu. Przecież oni są żywcem ze średniowiecza wyjęci...
#neuropa #bekazkatoli #bekazprawakow
https://www.facebook.com/GrzesznyKosciol/videos/vb.363269680411535/975499035855260/?type=2&theater #polityka
b.....u - Jakie macie odczucia patrząc na to nagranie spod pałacu prezydenckiego? 
Z...

źródło: comment_7qdBAFooXqSmzyb0V956jGC4wtAxBMB3.jpg

Pobierz
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielki_mag: To był chodni! Kumasz? CHODNIK! Rozumiem że każde miejsce w którym ustawisz sobie krzyżyk to kościół i ma być święte? Jak sobie w kiblu powiesisz to już tam nie srasz? Mogę stawiać swoją miskę makaronu gdzie chcę, i mam gdzieś czy jest tam jakiś krzyżyk z trupem czy nie.
  • Odpowiedz
@blubi_su: po pierwsze patologiczne jednostki są we wszystkich społecznościach. Skoro wolisz kolesi machających kutasami na paradach równości, to nie mam więcej pytań.
Inna sprawa, że platforma niejednokrotnie wykorzystywała prowokatorów tak jak przy podpaleniu budki strażniczej pod ambasadą czy pod pałacem prezydenckim, więc nie byłbym zszokowany gdyby i tym razem tak się stało.
  • Odpowiedz
@looongier: No tak, zawsze jak odpały prawicy uchwyci kamera to jest to prowokacja. Baaaaardzo wygodna wymówka :> Rozumiem że budka sama zaatakowłała kibolskie narodowe bydło? Tak samo jak drzewka w czasie marszu były agresywne, no i nie wspomnę o złym czerwonym tramwaju który miał czelność jechać niedaleko narodowców, też prowokował i musiał zostac zdemolowany. Straszne życie mają pisiory, oni tacy grzeczni, a wszystko i wszyscy dookoła to prowokatorzy :> #
  • Odpowiedz
A ten motłoch? Parę lat temu chcieliśmy złożyć miskę makaronu pod krzyżem i zaatakowano nas gazem pieprzowym. Katotaliby przechodzą szybko do rękoczynów.


@blubi_su: No tak. Widać że podejście masz zbieżne z tymi babciami ;) Na mecze Legii też chodzisz z szalikiem Lecha? :D
  • Odpowiedz
@blubi_su: nie, po prostu na prowokacje platformy są jako takie dowody, bo ten pajac od krzyża to się ciągle tam pokazywał z platfusami i z nimi gadał, a o tej budce to bodajże na taśmach było
  • Odpowiedz