Wpis z mikrobloga

Słuchajcie, wczoraj o godzinie 18 był wypadek. Na przejściu Sokratesa/Kaliszówka w Warszawie potrącona została młoda dziewczyna. Byłem przy całym zdarzeniu, dzwoniłem na 112 i do czasu przyjazdu pogotowia czekałem przy niej. Była chwilę nieprzytomna, a później odzyskała świadomość i zaczęła okropnie cierpieć z bólu.

Pogotowie zabrało ją - najprawdopodobniej - do Szpitala Bielańskiego. Wiem, że nazywa się Patrycja.
Wiem też, że jest tu kilku ratowników - da się ustalić jakoś jak się czuje, gdzie leży itd? Nie znam jej nazwiska i w szpitalu nic nie załatwiłem :( Martwię się trochę i tak mi to siedzi w głowie od wczoraj.

#warszawa #wypadek #ratownictwo
  • 16
  • Odpowiedz
@Dziewiatek: nie podryw - mam żonę i dzieci, kochankę i psa. Jestem ustawiony.
Po po prostu, jestem wyczulony na ludzką krzywdę i nie mogę pogodzić się z obojętnością 90% społeczeństwa w takich przypadkach. I myślę, że miło będzie tej osobie jeśli ktoś się nią zainteresuje.
  • Odpowiedz
@SScherzo: 17:57 dzwoniłem na 112 - to było jakieś 30 sekund po tym zdarzeniu.

@zawodowiec: Chodzi mi o zwykłe jak się czuje i czy przeżyła. czy stan jest ciężki czy wyjdzie z tego. Nie chce zaglądać w kartę pacjenta - pomyśl człowieku trochę.
  • Odpowiedz
@fastmotion: nawet nie odwiedzić, a tylko się dowiedzieć. I odpowiedź brzmi tak - gdyby to był facet, starszy dziadek czy babcia, to to też chciał bym wiedzieć co z nim.
Ciekaw też jestem jak czuje się sprawca - młody chłopak. Był w szoku, bardzo się wystraszył. Chwilę z nim rozmawiałem i nie omieszkałem wyrazić mu swojego współczucia dla jego położenia. Był bardzo przejęty i podejrzewam, że było to dość mocne
  • Odpowiedz
@PiotrekS2: to miejsce to typowy czarny punkt. zrobili ostatnio dodatkowe przejścia, postawili nowe znaki a i tak samochody #!$%@?ą i nie patrzą na przejścia. standardowe jest też wyprzedzanie na przejściach jak jeden samochód się zatrzyma
  • Odpowiedz
@PiotrekS2: to miejsce to typowy czarny punkt. zrobili ostatnio dodatkowe przejścia, postawili nowe znaki a i tak samochody #!$%@?ą i nie patrzą na przejścia. standardowe jest też wyprzedzanie na przejściach jak jeden samochód się zatrzyma


@cyckidupa: Właśnie tu tak było - wyprzedzał na przejściu.
Ja jechałem w stronę Wólczyńskiej na prawym pasie, przede mną jechał samochód i przed przejściem zatrzymał się, żeby przepuścić pieszych. Ja za nim zwalniając
  • Odpowiedz