Wpis z mikrobloga

@Theos: nie posadzal bym o podbieranie ;) wrzucaja wszystko co ciekawe z netu, to jakby mowic ze wykop podbiera filmy z liveleak ;) lubie weszlo wiec im wybaczam ;) ale Stano ma minusa za zatrudnienie Pauliny, Stano jak to czytasz to wiedz ze #!$%@?, zwlaszcza zatrudniajac ja pare dni po swoim tekscie na weszlo o dziennikarzach, gdzie pisales, najpierw doswiadczenie prowadzenie swoich blogow,vlogow czegokolwiek i potem dopiero praca w malych redakcjach
  • Odpowiedz
@parachutes: widze ze nie siedzisz na weszlo, ona nie pisze tylko przeprowadza wywiady i kompletnie sie na tym nie zna, ma zajebiscie ciekawych rozmowcow a wywiad to pyt-odp pyt-odp itd zadnego ciagniecia za jezyk kontynuowania watku itd to co ma zaplanowane to pyta i nic wiecej, wg mnie dramat, moze komus sie podoba jak ma 15lat i jest napalony, ale mnie to nie rusza totalnie, wchodze na weszlo dla pilki

@
  • Odpowiedz
@parachutes: no jakby byla dziennikarka jak sara carbonero to bym sie do jej wygladu nie doczepil, tyle ze sc poza cyckami potrafi zrobic wywiad, zna sie na pilce itd, a ta z weszlo poza wygladem (tu i tak kwestia gustu, co kto lubi, ja na poczatku myslalem ze to manekin, tyle tapety) niczym nie zacheci nikogo procz napalonych gimbusow
  • Odpowiedz
@Perlo: Z całym szacunkiem, ale jak byłem gimbusem - ponad 10 lat temu - to miałem podobny gust jak teraz. Nigdy mi się nie podobały manekiny i tapety :) To chyba nie zależy od wieku.
  • Odpowiedz