Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie
Co mnie wkurza #876327

Jedziesz sobie rano przed robotą lekko się spiesząc na stację, tankujesz za 20 cebulionów i idziezs do kasy
-Z dwójeczki proszę
A może napój energetyczny do tego ?
-Nie dziękuję
Polecam świeże bułki z mąki pełnoiarnistej
-Nie dziękuję tylko paliwo
Czy ma Pan naszą kartę stałego klienta?
-Nie mam
Możemy założyć, to potrwa tylko chwilę
-Nie jestem zainteresowany
Mamy płyn zimowy w promocji
-NIE DZIĘKUJĘ TYLKO PALIWO !
Paragon czy faktura vat ?
-PARAGON ! #!$%@? !
-Do widzenia
Do widzenia

NO ZESZ KURFA JEGO MAĆ, jak można tak męczyć człowieka z rana ?
To samo jak jedziesz pod dystrybutor a tam dzielnym krokiem zmierza w Twoim kierunku świeżo
upieczony student humanistyki i patrząc bojowym wzrokiem pyta się "zalać panu?"

  • 153
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam:

Czy wiesz, ze dzierzawcy stacji paliwowych rozliczani sa ze sprzedazy plynow, napojow i innych zasranych hotdogow, a nie paliwa? orleny i inne ciuliki wychodza z zalozenia, ze paliwo i tak sie sprzeda, bo to przeciez stacja paliwowa. Z tego co wiem, to wlasciclele takch stacji wcale nie maja lekko ze swoimi dystrybutorami.
  • Odpowiedz
czy tylko ja tankując wolę żeby podszedł ten pan nalewak i zalał mi paliwo żebym nie musiał stać i czekać aż się to dokona? Wolę sobie pójść do środka, stanąć w kolejce i nie marnować swojego czasu.
  • Odpowiedz
nie ich wina że jakiś tępy Janusz marketingu wpadł na debilny i nieskuteczny plan zwiększenia sprzedaży


@Pred: właśnie cały problem polega na tym, że ten marketing działa bo czasem klient mało asertywny albo faktycznie zaciekawiony weźmie proponowany artykuł. Tylko że nie bierze się pod uwagę liczby zniechęconych klientów, a to też ważne.
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam:
A powinno to iść tak:

-Z dwójeczki proszę

A może napój energetyczny do tego ?


- 50zł
- Nie rozumiem.
- Za przedstawienie niezamówionej informacji handlowej 50 zł. Proszę odliczyć od rachunku.
- To niemożliwe.
- To płać w własnej kieszeni. Oferta była? Była. Teraz trzeba zapłacić.

I ciągniemy to dalej.
  • Odpowiedz
@splesnialakanapkazplecaka: a ja nie bo stację i tak mijam za każdym razem a bez sensu jest wożenie dodatkowych 40kg.. poza tym w razie pomyłki pretensje do siebie. akurat umiem sobie zatankować co do grosza i bez rozlewania jak i rozumiem tankujących bo sam pracowałem na 2 różnych stacjach
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam: problem istniał i 15 lat temu. Oni mają "cele sprzedażowe" wyznaczone przez szefów.
Jak zwiększą chętnych na napój energetyczny z 1 na 100 tankujących do 10 na 100 tankujących, to pewno jakaś kasa leci. Albo jak nie zwiększą - pocięcie po premii (bardziej prawdopodobne, w końcu Polska, Polak Polakowi - Polakiem).

Te 15 lat temu kolega zwykł na swojej lokalnej stacji shella na pytanie o napój energetyczny pytać ~ "a
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam: Chłopie... jesteś sam sobie winien. Za 20 zł to można co najwyżej samochodzik RC zatankować. Czemu nie zatankujesz raz a porządnie? ja jeżdżę od pełna do rezerwy, tankuje 2 razy w msc, czasem 3. Życie jest zbyt piękne by marnować je na stacjach benzynowych.

Tankując za 20 zł jesteś tak samo upierdliwy jak Ci sprzedawcy oferując kawe czy hot doga.
  • Odpowiedz
Życie jest zbyt piękne by marnować je na stacjach benzynowych.


@flito: 100km dziennie i mała butla LPG here, zdarza się, że trzy razy w tygodniu muszę zajeżdżać :/
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam: Przy pierwszym pytaniu wystarczy zdecydowane: "Nie, dziękuję, niczego nie chcę. Fakturę poproszę" (ja akurat biorę) - gwarancja szybkiej obsługi, ale nie możesz tego rzucać od niechcenia tylko zdecydowanym, męskim tonem i unikniesz wylewania żalów na wypoku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz