Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie
Co mnie wkurza #876327

Jedziesz sobie rano przed robotą lekko się spiesząc na stację, tankujesz za 20 cebulionów i idziezs do kasy
-Z dwójeczki proszę
A może napój energetyczny do tego ?
-Nie dziękuję
Polecam świeże bułki z mąki pełnoiarnistej
-Nie dziękuję tylko paliwo
Czy ma Pan naszą kartę stałego klienta?
-Nie mam
Możemy założyć, to potrwa tylko chwilę
-Nie jestem zainteresowany
Mamy płyn zimowy w promocji
-NIE DZIĘKUJĘ TYLKO PALIWO !
Paragon czy faktura vat ?
-PARAGON ! #!$%@? !
-Do widzenia
Do widzenia

NO ZESZ KURFA JEGO MAĆ, jak można tak męczyć człowieka z rana ?
To samo jak jedziesz pod dystrybutor a tam dzielnym krokiem zmierza w Twoim kierunku świeżo
upieczony student humanistyki i patrząc bojowym wzrokiem pyta się "zalać panu?"

  • 153
  • Odpowiedz
@NieRozumiemIronii: to tak jakbyś powiedział że człowiek nie musi jeść. Jak nie będzie jadł to umrze, no ale przecież nie musi.

Tak samo w pracy. Ma obowiązki i jeśli chce nadal pracować w danym moejscu zatrudnienia, to musi je wypełniać.
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam: Ja najbardziej lubię, jak mi #!$%@? ze stacji, podbiegając pod dystrybutor wyrywają pistolet, że on mi zatankuje i poleca oczywiście vervę. Do mojego ledwo jadącego diesla, on mi jakieś ulepszone gówno proponuje.... No #!$%@?....
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam: albo stoisz w kolejce do tankowania i widzisz jak jakiś pieprzony grubas ładuje się dwie godziny do swojej fury, poprawia lusterko, zapina pasy, wpina telefon, ustawia nawigacje i na koniec łaskawie #!$%@? odjedzie...
  • Odpowiedz
@tiop: I najgorzej jak ten głupi Janusz wpierd'la te hot-dogi blokując dystrybutor swoim zapyziałym Oplem Astrą... Takie coś wpienia mnie dużo bardziej niż miliony pytań pracowników stacji.
  • Odpowiedz