Wpis z mikrobloga

#oswiadczenie
Co mnie wkurza #876327

Jedziesz sobie rano przed robotą lekko się spiesząc na stację, tankujesz za 20 cebulionów i idziezs do kasy
-Z dwójeczki proszę
A może napój energetyczny do tego ?
-Nie dziękuję
Polecam świeże bułki z mąki pełnoiarnistej
-Nie dziękuję tylko paliwo
Czy ma Pan naszą kartę stałego klienta?
-Nie mam
Możemy założyć, to potrwa tylko chwilę
-Nie jestem zainteresowany
Mamy płyn zimowy w promocji
-NIE DZIĘKUJĘ TYLKO PALIWO !
Paragon czy faktura vat ?
-PARAGON ! #!$%@? !
-Do widzenia
Do widzenia

NO ZESZ KURFA JEGO MAĆ, jak można tak męczyć człowieka z rana ?
To samo jak jedziesz pod dystrybutor a tam dzielnym krokiem zmierza w Twoim kierunku świeżo
upieczony student humanistyki i patrząc bojowym wzrokiem pyta się "zalać panu?"

  • 153
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam: Bo kapitalizm to system budowany na nadmiarze i efektywności. Socjalizm buduje się na nieróbstwie i niedoborach.

Dlatego w socjalu usłyszysz "nie ma paliwa, ale mamy ocet; jak nie chce to zapisze się do kolejki za 2 miesiące dostawa i #!$%@?"... a w kapitalizmie próbują kilka rzeczy ci wcisnąć bo mają dużo taniego paliwa i muszą ludziom jeszcze coś wcisnąć żeby się utrzymać na rynku. Jak znajdziesz trzecią, lepszą alternatywę to
  • Odpowiedz
@Zawsze_Pomagam: już od dawna po zatankowaniu i podejściu do kasy recytuję regułkę:

numer X, paragon, bez punktów, to wszystko, płacę kartą


Czasami sprzedawca prosi, żeby powtórzyć, wtedy mówię to samo, tylko wolniej, ale nigdy nie zdarzyło mi się odpowiadać na inne pytania.
  • Odpowiedz
To jest ok, pracowałem kiedyś w podobnym miejscu i niestety wciskanie dodatkowych gówien jest wymógiem pracodawcy. Ale nie znoszę telemarketerów. Chciałem odzyskać zwrot nadpłaty abonamentu w Play więc zadzwoniłem na infolinię, gdzie miła Pani poradziła żebym poszedł do salonu, wypełnił wniosek i zwrócą hajs. Po 2 tygodniach dzwoni inna pani, że mój wniosek nie dotarł do centrali, bo zawiniła poczta itp pierdy i żeby wysłał skan wniosku na taki a taki e-
  • Odpowiedz
@Pan_Mirek: bo musi to być produkt premiowany przez sieć. Na niektórych franczyznach premiowane są tylko płyny, jakieś oleje itp. I weź tu komuś kto nalał paliwo za dychę płyn za 3 dychy. Ale trzeba.
  • Odpowiedz
@haker_proker:

: i co Ty #!$%@? chcesz od chłopaka? Proponuje pomoc a Ty masz pewnie minę jak ten stereotypowy robak z opowiadań Testovirona


To że jak raz w życiu chciałem skorzystać z tej pomocy i mówię do gościa "Aaa wie pan co, w sumie do kanistra też potrzebuje zalać, to może mi go pan napełnić w czasie jak będę tankował auto" to odpowiedzią było "Yyyyy, ummm, yyy... Niestety, my do kanistrów
  • Odpowiedz
Pytanie o fakturę ze strony kasjera to ogólnie zawsze ciężka sprawa...
Zapytasz o fakturę, a ktoś chce tylko paragon - źle.
Nie zapytasz o fakturę, a ktoś ją chciał - jeszcze gorzej...
  • Odpowiedz