Wpis z mikrobloga

@Jelen_Szlachetny: Szczerze? Pracowalem trzy i pol roku jako kasjer sprzedawca w markecie (fakt, ze na pol etatu, dorywczo do studiow) i sobie bardzo chwalilem te prace. Ale moze to wynikalo tez z tego, ze potrafilem sie fajnie komunikowac z klientami i nawet poza praca mi sie klaniali i czesto zamienialismy pare slow. W zyciu bym nie wrocil do takiej pracy, ale uwazam, ze jednak zyskiwalem tam cos wiecej niz tylko
  • Odpowiedz
@pogop: Jak za lidlem nie przepadam tak szacun za pokazanie stawki. Oszczędza to czas obu stronom i jest oznaką pewnego szacunku. Nie są to małe pieniądze biorąc pod uwagę co trzeba potrafić żeby pracować w sklepie. Ogólnie akcja bardzo na plus.
  • Odpowiedz
@pogop: Nie spodziewałem się że tak dużo w marketach płacą :o. I niech mi ktoś powie że w tym kraju jest ciężko o pracę skoro dziennie jestem bombardowany masą ogłoszeń o pracę i nawet przy kasie można już dostać przyzwoite zarobki.
  • Odpowiedz
@Klejnot_nilu: oczywko, że właśnie o mieszkania chodzi głownie - ceny w biedronkach wszędzie takie same. Tymczasem w Warszawie wynają mieszkanie za tysiaka będzie cholernie ciężko i to jaką norę, a w Pile za tę kasę możesz mieć cuda na kiju.

a kto chce mieszkać w Pile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@pogop: ale ta kasa to chyba przy ostatniej umownie na czas nieokreślony i oczywiście chodzi o pełen etat. Więc przez pierwsze ~2 lata może nie być tak różowo jak ktoś będzie pracował na 1/2 czy 2/3 za np. 1400 czy 1600 brutto etatu z obietnicą iż przy następnej umowie porozmawia się o pełnym etacie.
Ale i tak firmie się chwali takie podejście.
  • Odpowiedz
@pogop: 3 lata temu znajoma w lidlu trochę popracowała. Mobbing, wyzysk i niewolnicza,ciężka robota za około 1300zł netto. Po za tym musiała być dyspozycyjna, jak zadzwonili to miała się pojawić. No ale może coś się zmieniło.
  • Odpowiedz
a kto chce mieszkać w Pile? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@szajsesznycel: @Klejnot_nilu: ja w sumie aż tak bardzo nie narzekam. To miasto ma swoje zalety - większość rzeczy, sklepów jest, wszędzie blisko itd. Jedynie szkoda, że mało miejsc kulturalnych, brak teatru itd.
  • Odpowiedz