Wpis z mikrobloga

Ludzie z depresją (prawdziwą lub urojoną) zaczynąją być równie #!$%@?ący jak studenci prawa. _

Ooo, patrzcie na mnie, mam depresję, podkreślam DEPRESJĘ, dawajcie mi atencję a ja będę na was pluć bo mam depresję i mogę być #!$%@? dla wszystkich dookooła. Próbujesz mnie pocieszać? #!$%@? ignorancie, mam depresję i gówno mnie obchodzą twoje dobre intencje. Patrzcie jaki debil, napisał żebym wstał z łóżka a ja mam przecież depresję, jak można tak mało wiedzieć o depresji. Depresja depresja depresja.

Nasypcie sobie leków do dupy.

#depresja #oswiadczenie #niepopularnaopinia
  • 82
  • Odpowiedz
@Asterling: Jeśli każdą osobę, która nie jest super ekstra otwartym szalonym przebojowym dynamicznym imprezowiczem i królem życia z milionem znajomych uważasz za #!$%@?ą, to pewnie można utożsamić te dwa pojęcia.
  • Odpowiedz
@repro5: Jasne, że istnieją, nie jest to jednak nic poważnego. Mam zdiagnozowaną dysgrafię i dysortografię. Jestem jednak tego sortu, co musiał wszystkie reguły ortograficzne recytować z pamięci, by mi świstek podbili. Nie chwalę się tym, nie #!$%@? ludzi. 10x się zastanawiam, zanim coś napiszę. Jak już coś #!$%@?ę, to nie wycieram sobie ryja dysortografią, tylko podkulę ogon i obiecuję poprawę.

Odnośnie depresji. W dupie mam czy będę nazwany januszem czy
  • Odpowiedz
@Niedowiarek: odrozniaj depresję od atencyjnego #!$%@? umysłowego, do tego studentem prawa stajesz się z wyboru, depresja nie jest wyborem. uwazasz że skoro depresja może prowadzić do samobójstwa to człowiek z prawdziwą depresja będzie zachowywał się tak jak to opisales?
  • Odpowiedz
@Ribelo: Zostań lekarzem i oświeć tych głupców. W taki sposób wypowiadają się janusze, ale nie tylko w dziedzinie zdrowia, a także w innych działach nauki. Wybacz, ale nie będę słuchał gościa komu się wydaję, że wie lepiej od specjalisty. Równie powiedz ludziom, którzy mają raka, że to #!$%@?. Zmiany fizyczne zachodzące w organizmie ciężko odwrócić siłą woli, co innego po odpowiedniej terapii farmakologicznej. Niestety, ale wykazujesz się zwykłą ignorancją.
  • Odpowiedz