Wpis z mikrobloga

Tak sie zastanawiam, po jaki #!$%@? w tej grze są rangi skoro wejdzie takie dwie trzy #!$%@? na drugie konta i sobie rozjezdzają ludzi pare rang nizej... Skoro #!$%@? masz globala to graj na nim, a nie ze strachu przed dobrym przeciwnikiem idziesz grać przeciwko o wiele słabszym. Ta gra ma dawać satysfakcję z rywalizacji, a nie prania kogoś po pysku kto skillem nawet ci nie podskoczy. #!$%@?ć smerfów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#csgo
  • 28
@MisiekQL: ja jestem slaby, mam podwojnego kalacha i sie ciesze z kazdej okazji jak moge z globalami pograc, bo chyba o to chodzi zeby porownywac sie do lepszych nie?
@stresS: ty tam dupa cicho, polecam masc bo widze ze piecze Cie ze mam hajs xD
@MisiekQL: ja to nie wiem, jak miałem gorsza rangę i chciałem awansować to modliłem sie zeby mnie #!$%@?ło na lepsze rangi zeby sie sprawdzić. Każdy chce awansować ale jak juz dochodzi do gry z lepszymi to "eeee oni lepsi som".
Chcesz awansować to graj z lepszymi elo
@MrXavery: mi chodzi tylko o to, że niektórzy nigdy nie osiągną pewnego pułapu, dlatego wytykanie w stylu "naucz się grać" jest trochę słabe. Nie każdego szczytem życiowych aspiracji jest globus na pixelowym barze, dlatego jest nie fair, że tacy ludzie nie mogą grać z równymi sobie, po to są rangi, aby oddzielać słabych od dobrych.