Wpis z mikrobloga

@Ghuthek: już myślałem że świat taki mały ( ͡° ʖ̯ ͡°). Co do gry na początku polecam AC i nasza ligę jak się wkrecisz to wtedy można próbować startować w innych ligach np. w rf2 :)
rF2 wygląda słabiej wizualnie,ale bardziej oddaje rzeczywistość wyścigową(falstart,formation lap,oponę można przebić na odłamkach z kraksy,trzeba samem pilnować prędkości w boksach ,można zajechać hamulce,pilnować temp silnika bo jak w boksach nie zgasisz silnika to Ci się spali(przy dłuższej naprawie) w sumie to wszystko już oferował rF1) to jest symulator pod ligi,można w trakcie sesji przesuwać grid i trzeba delikatnie obchodzić się z oponami,które niby maja się zużywać osobno wewnętrzna,środkowa i zewnętrzna część no
@Ghuthek: rFactor ma dla mnie trudniejszą fizykę jazdy dla mnie trochę lepszą niż AC, posiada warunki pogodowe,noc czego nie ma w AC, niestety grafika nie jest zbyt piękna i cena gry trochę duża. AC ładna grafika, realistyczna fizyka jazdy, w miarę przystępna cena na wyprzedażach, skanowane tory, no i licencje na marki samochodów :)