Wpis z mikrobloga

Mircy! Zauważyłam dzisiaj, że przetarły mi się moje buty biegowe: w boku, w siateczkach wentylacyjnych zrobiły się dziury w obu butach. Reklamowaliście kiedyś coś takiego? Czuję, że cały wysiłek spełźnie na niczym, bo pewnie powiedzą, że to w skutek użytkowania i fakt, biegałam w nich dużo, a stopę mam dość szeroko, ale nie po to się wydaje się 5 stów na buty, żeby się rozleciały po 1 sezonie (niecałe 7 msc). Ktoś kiedyś miał podobną sytuację?
#bieganie #buty #pytanie
  • 13
@LaCzyzetta: jaka firma tych kapci?
Sprobowac zawsze mozna, ale jesli bylo w nich duzo natrzaskane km, no to naturalne zuzycie. Producent pewnie daje gwarancje rzedu 1k km i dziekujemy.

Ogolnie rada na przyszlosc wlasnie m.in. ze wzgledu na takie akcje nie oplaca sie kupowac butow drozszych niz 250zl. Lepiej kupic ten sam model z poprzedniego sezonu, albo inny tanszy z mniejszym belkotem marketingowyn
@PurpleHaze
1 k raczej w nich nie zrobiłam., chociaż? Jak to zweryfikują? Brooksy. Właśnie patrzę na sklepie biegacza, że są przecenione z 499 na 349, więc po prostu przełknę to i mądrzejsza o tę wiedzę kupię jakieś nowe.
Generalnie, żeby nie te siatki, to buciki sprawdzały się pierwsza klasa, a już przetestowałam kilka modeli i z moją megapronującą jedną stopą, bieganie dłuższych dystansów prawie zawsze kończyło się zapaleniem kaletki stawu skokowego, tu
@LaCzyzetta: sprawdz na bieganie.pl/forum wydaje mi sie ze ktos opisywal procedure reklamacji z tego sklepu.
Co do butow, jesli to siatka i jesli nie jest tkana ala rip stop, czyli ze pekniecie/rozdarcie moze dalej cisnac, to sprobuj zakleic brzegi rozdarcia.
Tylko nie kropelka bo to zastygnie i sie polamie, ale jakims elastycznym klejem, ktory moze "pracowac".
Powinno to przeciwdzialac powstawaniu dziury dalej, cos jak lakier i oczko w rajstopach (nie k...
Mircy! Zauważyłam dzisiaj, że przetarły mi się moje buty biegowe: w boku, w siateczkach wentylacyjnych zrobiły się dziury w obu butach. Reklamowaliście kiedyś coś takiego?


@LaCzyzetta: mi tak się zrobiło w jednym z asicsów - poszedłem do decathlona, pani spojrzała na buty, na paragon i kazała sobie wziąć nowe lub dopłacić do lepszych. Koniec historii.