Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
#c-----------o #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@homo_superior: sorry cisnę bekę.

Zawsze jak jest jakaś gra słówek to nie mogę się powstrzymać. Nie mam nic przeciwko środowiskom homoseksualnym i cycom na ulicach.
  • Odpowiedz
@ediz4:
Spora część dzieci nie chce siedzieć i jeść pod taką chustą co wtedy ma zrobić matka?
Widzę że czytasz tylko pierwsze zdania z wypowiedzi
  • Odpowiedz
zamiast użyć chusty


@ediz4: czemu lewacy tak ubóstwiają chusty? Wzbogacanie z chustami na głowie, c---i z chustami, co jeszcze?
  • Odpowiedz
@tasiu84: dziecko nie musi siedzieć owinięte w chustę czy jak to tam sobie wyobrażasz. wystarczy, że ma zasłonięty tył głowy - może swobodnie oddychać. Takie dzieci przecież leżą w wózkach opatulone z każdej strony i mają tylko małe okienko na świat i jakoś z tym żyją.
  • Odpowiedz
@ediz4: "święte krowy" - przykład z głowy. ponadto uwagi, że takie to tylko siedzą i oglądają gówniane seriale albo że zostały zapłodnione na Erazmusie przez ciapatego i dlatego uważają, że im się wszystko należy. nazywanie dziecka per "gówniak" - wiem, że to taka tutejsza gwara, ale mimo wszystko bez szacunku. dalej:

Nie, to nie jest normalne by wywalac cyca przy wszystkich. Robią to tylko wariatki-ekshibicjonistki które swoje zboczenie usprawiedliwiaja gowniakiem.

jak ma małego nieroba to pewnie siedzi w domu i ogląda dlaczego ja

Czasami trzeba się odwrócić bo coś się dzieje i na drodze oczu jest taka obrzydliwa ona, królowa pieluch i nabrzmiałych cycków.

szkoda, że te kobiety nie mają empatii i wstydu do tego
  • Odpowiedz
@misiek203: tak jak pisałem u mojej córki nie było problemem jeść z użyciem chusty do 3 miesiąca życia. Później nie było możliwość aby ją tak karmić.
@ediz4: To są problemy starszych dzieci którym rodzić jest w stanie wytłumaczyć/wymusić pewne rzeczy. Dzieciom poniżej pierwszego roku nie wytłumaczysz że ma jeść pod chustą.
  • Odpowiedz
@homo_superior: piszę, wołam i informuję, bo o takich matkach jak ja jest mowa.
@sajko: ty byś się wstydziła mieć dziecko, ja bym się wstydziła być taką egoistką jak ty.
Jak się kiedyś Wam napatoczę dajcie mi koniecznie znać!

@ediz4: w tym wpisie chodzi o karmienie piersią w miejscach publicznych. Nie widziałam jeszcze, by jakaś kobieta musiała do tego celu całą pierś wywalić i wszystkim pokazać.
  • Odpowiedz
@ediz4: bo masz inne zdanie to inni sa amebami? Co za argument, chcesz sprawiac inteligetniejszego niz jestes?
Pytalem kilku krotnie, widzieliscie karmione dziecko piersia? Wasza wyobraznia chyba poszla zadaleko, odrazu wam powiem ze kobieta sie nie musi rozbierac do pasa. Baa zapewniam was ze w wielu przypadkach nawet byscie sie nie zorientowali ze dzieciak wlasnie je. Smutne jest to ze czesc ludzi dopiero co wytarlo mleko spod nosa a inne
  • Odpowiedz
@misiek203: dziecko macha rękoma żeby odsłonić, próbuje sciągać, dodatkowo płacz bo jest głodne i płacz bo jest zasłonięte chustą.
Naprawdę większość normalnych kobiet woli iść do specjalnie przygotowanego kącika dla mam jeśli takie są. Szczególnie że z mojego doświadczenia takie pokoje są dobrze przygotowane: wygodne fotele, przewijaki itp
  • Odpowiedz