Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
#c-----------o #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@homo_superior: @sajko
Właśnie karmię syna piersią. I mam w dupie wasze zdanie na temat karmienia w miejscach publicznych. Mi się zdarzyło karmić piersią wszędzie. M. in. w kościele, na ulicy, na plaży, w restauracji, w parku, w urzędzie, na uniwersytecie , w przedszkolu, w przychodni, na placu zabaw.
Karmiłam bo musiałam, bo wiedziałam że w ten sposób najszybciej uspokoję dziecko.
Nikt nigdy mi nie zwrócił uwagi, a groźnie nie
  • Odpowiedz
Cały wpis się odnosi do jednej określonej sytuacji


@ediz4: nie, mój drogi. ja rozmawiam z osobą, która się wypowiadała o rodzicielstwie, dzieciach i matkach nie tylko tutaj i mówię o podejściu. rozmowa nie dotyczy tylko tej konkretnej sytuacji.
  • Odpowiedz
@misiek203: jest taka akcja - karmiące c--e na ulice. Spoko sprawa.

Swoją drogą ciekawi mnie czy jak widzicie reklamę mammografii to zakrywacie głowę, odwracacie wzrok. Nie wiem, macie taką 'czarną listę' poza komputerem i wrzucacie tam tego typu zjawiska. To musi być raczej ciężkie żyć bez grama cycków.
  • Odpowiedz
@tasiu84: nie robienie czegoś co może być dla innych nieestetyczne, niekulturalne lub nawet obrzydliwe to nie racjonalny argument? A jaki masz Ty?

nie znasz się...

nie rozumiesz bo nie masz dziecka...
  • Odpowiedz
@magyarka: a jakim problemem jest zastosowanie chusty i zasłonięcie całego procederu? wtedy to wygląda elegancko. to, że masz w dupie nasze zdanie nie znaczy, że masz rację i każdy ma Ci ustępować.
  • Odpowiedz
Zluzujcie majty bo jest Was, przeciwniczek publicznego karmienia, mniej niż się wydaje.


@magyarka: Rozumiem że karmisz ale jakbyś czytała ze zrozumieniem to byś pojęła że tutaj raczej chodzi o wywalanie p----i na widok publiczny - da się bez tego obejść karmiąc dziecko w miejscu publicznym
  • Odpowiedz
@magyarka: piszesz jakbyśmy tylko my się temu sprzeciwiały. Szczerze to w dupie mam co robisz aktualnie ze swoim synem, byle byś nie robiła tego na moich oczach a jeśli karmienie w różnych miejscach dla ciebie to jakieś osiągnięcie życiowe to mamy tu typowa mamusie wrzucająca zdjęcie kupy swojego podopiecznego do neta i wychwalania jej pod niebiosa, na twoim miejscu bym się wstydziła, ale cóż niektórzy nie umieją się zachowac
  • Odpowiedz
@ediz4: Nie wiem czy nie nie czytasz tego co piszę czy po prostu ignorujesz.
Dorosły człowiek może odwrócić wzrok jak mu widok nie odpowiada - krzywda się nie stanie.
Dziecku nie wytłumaczysz że nie dostanie jeść bo ktoś jest w pobliżu albo że ma siedzieć pod chustą
  • Odpowiedz
@Dreamek: według tej logiki obok wszystkiego moglibyśmy przejść obojętnie. obok wystającego z rozporka penisa też. przecież nie stwarza to dużego problemu i można przejśc obojętnie. oczywiście wystający p---s ma mniejsze uzasadnienie niż karmienie piersią, ale tak samo jak można zasłonić penisa, można zasłonić też karmienie i wtedy problem znika.
  • Odpowiedz