Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
W którym to mieście wiszą modelki z piersiami na wierzchu?


Jeśli piksele na sutkach załatwiają sprawę, to w żadnym. BTW. Czy Ty właściwie kiedykolwiek widziałeś karmiącą kobietę..?

Wyobraź sobie że do 18 roku życia robi się bardzo wiele rzeczy na które się nie ma ochoty


Jeśli to dla Ciebie argument do zmuszania swojej kobiety do karmienia niemowlaka w ciasnej i śmierdzącej łazience, pozostaje mi tylko współczuć.
  • Odpowiedz
@yuio: podać jakiś. jeśli nie mogę znaleźć, to żeby udowodnić, że nie potrafię, musisz jakiś podać. inaczej będzie to oznaczać, że innych nie ma. jak na razie widzę tylko marny trolling z Twojej strony.

@Dreamek: tak, widziałem. nie wiem co to zmienia. część piersi jest przez niemowlaka zasłonięta, część nie. jak ktoś jest w domu, przy rodzinie to spoko, ale miejsce publiczne wymaga dostosowania się do norm i
  • Odpowiedz
@ediz4: sorry nie potrafie z toba rozmawiac. Albo udajesz idiote albo nie wiem. Temat walkowany od dluzszego czasu a ty w kolo to samo. Wiesz w ogole oczym jest rozmowa czy tak przyszedles by cos napisac? Dlamnie niezasadne jest prowadzenie rozmowy z kims komu zadaje sie enty raz pytanie a ten wychodzi z nie wiafomo z czym, jak nie ktorzy s kalem do jedzenia.
  • Odpowiedz
@sajko: wiekszosci to na rękę bo mogą cycek zobaczyc na żywo pierwszy raz albo nie razi bo codziennie przeglądają JPG'i, a po tym ciężko im się odnaleźć w świecie rzeczywistym. a z tych mamusiek atencjuszki matki polki albo rozlazle karyny którym wszystko już jedno, egoistki zasrane. niektórym tak dzieciak ryje banke że tracą kompletnie poczucie wstydu
  • Odpowiedz
@misiek203: co masz odkryte? Dziecko przylega glowa do piersi, glowa ma swoje rozmiary. Do tego dochodzi ubranie, zapewniam cie ze jezeli dziecko nie bedzie harczec podczas ssania to w wielu przypadkach nawet sie nie zorientujesz ze wlasnie je.
  • Odpowiedz
jeśli chodzi o tą całą goliznę rozpowszechnioną w dzisiejszych czasach na łamach gazet, telewizji i internetu też jesteś taka zgorszona? Czy gdy z "gołym cycem" idzie modelka po wybiegu to nie jest to już takie "#!$%@?"?


@InsaneMaiden: o ja #!$%@? jakie puste słowa...
  • Odpowiedz
@e-satan: kolejny przebudzony i kolejny argument. Zryj kupe jutro jak dla ciebie jedno i drugie to to samo. Chcesz to moge ci ja podac.

@ediz4: przestan czytac to co ci jest wygodne. Przeanalizuj caly watek a potem sie wyppowiedz. Bo powtarzanie w kolko, argumenty i wycieczki nic nie wnosza. Argumenty juz dawno padly kazdy wie oco chodzi, rozmowa sie toczy a ty sprawiasz wrazenie wczorajszego. Nie jestem twoim
  • Odpowiedz