Wpis z mikrobloga

Siedzę sobie w przychodni, czekam do lekarza, na przeciwko mnie baba z dzieckiem. Nagle wyjmuje cyca i karmi xD przychodnia pełna. Kurtyna.
##!$%@? #wut #truestory
  • 527
  • Odpowiedz
Tak samo jak karmienie ktore wbrew waszym wyimaginowanym wyobrazeniom nie sa widoczne w wiekszosci przypadkow dla osob trzecich. Moze z wasza psychika jest cos nie tak ze skupicie sie na innej osobie zamiast na swoich sprawach, zbyt duzo wolnego czasu?:)


@Dreamek: lol co za bzdura, jeśli osoba w naszym otoczeniu będzie grzebała sobie w dupie to również mamy nie zwracać uwagi i zająć się swoimi sprawami? w miejscu pobliczym? i
  • Odpowiedz
@Poprawie: wyjaśnij więc, proszę, dokładniej. chcę zrozumieć.

@Dreamek: jak na razie ostatnim Twoim marnym argumentem jest fakt, że głowa dziecka zasłania, który również został obalony. czekam na dalsze rozpaczliwe próby obrony oprócz tego, że "to nie jest taki wielki problem".
  • Odpowiedz
Wiecie, ja tu niektórym może wizję świata zniszczę, ale uwaga:

Podstawową funkcją kobiecej piersi jest karmienie potomstwa.

Dodam jeszcze pewną ciekawostkę, jakiej połowa z oburzonych jeszcze pewnie nie miała na biologii:

I
  • Odpowiedz
A jeśli chodzi o zdjęcie @misiek203, to wygląda na prywatne zdjęcie. W 99% przypadków kobiety osłaniają pierś i buzię malucha pieluszką, czy inną chustką.
  • Odpowiedz
@yuio: ale troll. tak jakbym gdzieś napisał, że matki mają nie karmić piersią. owszem, niech to robią, ale powinny ten proces zakryć

@nvmm: no toż przecież odkąd dołączyłem do gównoburzy trąbię o tym, żeby to zakrywać - wtedy jest OK.
  • Odpowiedz
powinny ten proces zakryć


@misiek203: zakryć proces karmienia. Nie widzę nic złego w zakrywaniu się. Nie widzę też nic złego w nie zakrywaniu się podczas jedzenia.

Rozmawianie z pełnymi ustami podczas jedzenia jest niekulturalne. Ale karmienie piersią w miejscu publicznym bez zakrywania to norma od zawsze.
  • Odpowiedz