Wpis z mikrobloga

zacznij wdychać rozpuchole w sensie ronson i dezodoranty w wieku 9-10 lat

pierwszy alkohol w sensie wódka w wieku 11 lat bo starzy kolegów z podbazy mieli pełne barki

acodin, trawa i nałogowe palenie fajek marki jin ling od 13 lvla

od 14 lvla ruska wóda przemysłowa czyli metówa po 8zł/0,5 litra w butelce po oleju w ciągach po kilka-kilkanaście dni

15 lvl kodeina w ciągach

w pierwszej klasie licbazy przychodź do szkoły tylko po to żeby wysępić papierosa i wrócić do domu albo #!$%@?ć kurtki i plecaki, nagrzać się kodą i wrócić zamulać do domu z papieroskiem w gębie

16 lvl poznanie RC czyli ciągi na mefedronie, metylonie, pFPP, bufedronie itd itd

na 16 lvlu 5-miesięczny ciąg na AM-2201 i dopalaczach do palenia, łącznie przeszło pewnie 100-150 gram

17 lvl psychotropy. SSRI, SNRI, depakina, chloroptorixen, haloperidol, sulpiryd. pierwsze apteczne benzo doustnie i domięśniowo

17 lvl pierwszy zastrzyk iv z metkatem. ciągi na metkacie

18 lvl tramal, PST, heroina z TORa

19 lvl harde ciągi na benzosach mieszanych z wódą. b-fent, tramal

19 lvl pierwsze skierowanie przez sąd na tarapie dla alkoholików

20 lvl psychodeliki: homet, acodmt, 25c, 5meomalt, 4homipt, 2cd

od 17 lvla do 21 cały czas przeróżne SSRI i SNRI, kilka jak nie kilkanaście rodzajów


teraz 21 lvl, trzy razy niezdana licbaza a i tak jestem mądrzejszy od was wszystkich mirki bo IQ 135 na mensowskim teście . mierzone w psychiatryku przez oddziałowego psycholga pod wpływem neuroleptyków i po 6-miesięcznym ciągu na maczanach do jarania. pamięć wyszła tragicznie, jak u starca. ale reszta całkiem ok, po podsumowaniu wyszło właśnie 135. robili mi też EEG i wszystko wyszło w normie. chyba jestem nieśmiertelny

#narkotykizawszespoko #oswiadczeniezdupy
  • 97
@YouMadeMe: to nie bait, wrzucałem już na wykop kilka dokumentów które udowadniają to co pisałem. wynik IQ mam wpisany w wypis ze szpitala psychiatrycznego. listę substancji natomiast na wypisie z zamkniętego ośrodka odwykowego. jutro mogę to poskanować, specjalnie dla ciebie