Wpis z mikrobloga

zacznij wdychać rozpuchole w sensie ronson i dezodoranty w wieku 9-10 lat

pierwszy a-----l w sensie w---a w wieku 11 lat bo starzy kolegów z podbazy mieli pełne barki

acodin, trawa i nałogowe palenie fajek marki jin ling od 13 lvla

od 14 lvla ruska wóda przemysłowa czyli metówa po 8zł/0,5 litra w butelce po oleju w ciągach po kilka-kilkanaście dni

15 lvl kodeina w ciągach

w pierwszej klasie licbazy przychodź do szkoły tylko po to żeby wysępić papierosa i wrócić do domu albo o--------ć kurtki i plecaki, nagrzać się kodą i wrócić zamulać do domu z papieroskiem w gębie

16 lvl poznanie RC czyli ciągi na mefedronie, metylonie, pFPP, bufedronie itd itd

na 16 lvlu 5-miesięczny ciąg na AM-2201 i dopalaczach do palenia, łącznie przeszło pewnie 100-150 gram

17 lvl psychotropy. SSRI, SNRI, depakina, chloroptorixen, haloperidol, sulpiryd. pierwsze apteczne benzo doustnie i domięśniowo

17 lvl pierwszy zastrzyk iv z metkatem. ciągi na metkacie

18 lvl tramal, PST, h-----a z TORa

19 lvl harde ciągi na benzosach mieszanych z wódą. b-fent, tramal

19 lvl pierwsze skierowanie przez sąd na tarapie dla alkoholików

20 lvl psychodeliki: homet, acodmt, 25c, 5meomalt, 4homipt, 2cd

od 17 lvla do 21 cały czas przeróżne SSRI i SNRI, kilka jak nie kilkanaście rodzajów


teraz 21 lvl, trzy razy niezdana licbaza a i tak jestem mądrzejszy od was wszystkich mirki bo IQ 135 na mensowskim teście . mierzone w psychiatryku przez oddziałowego psycholga pod wpływem neuroleptyków i po 6-miesięcznym ciągu na maczanach do jarania. pamięć wyszła tragicznie, jak u starca. ale reszta całkiem ok, po podsumowaniu wyszło właśnie 135. robili mi też EEG i wszystko wyszło w normie. chyba jestem nieśmiertelny

#narkotykizawszespoko #oswiadczeniezdupy
  • 97
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emes91: jeśli mam być szczery to wątpię żebyś był psychologiem. plączesz się w argumentacji i ogólnie coś mącisz. a nawet jeśli to w sumie nic dziwnego - z tego co zaobserwowałem to psychologowie zwykle są zwyczajnymi przemądrzałymi mirkami albo karynami. tymczasem nie znaczą zupełnie nic, nie są nawet lekarzami. studiowałeś na zaocznej szkole wszystkiego najlepszego?
@Kacman90: nie chce mi się. w miarę normalnie wyglądam. mam tylko drobne blizny
  • Odpowiedz
@japecznikow: tylko to, że mój mózg jest w miarę sprawny po przeraźliwie długich cugach. leżę sobie teraz na wersalce, piję herbatę, palę papierosa i na luzie odpowiadam na wiadomości. to inni mircy potraktowali mój wpis jak jakieś intelektualne wyzwanie.
  • Odpowiedz
  • 1
z tego co zaobserwowałem to psychologowie zwykle są zwyczajnymi przemądrzałymi mirkami albo karynami.


Ale oczywiście jedną liczbą podaną Ci przez psychologa na podstawie testu stworzonego przez psychologów to się brandzlujesz jak p------y XD. Rety, jak kisnę XD
  • Odpowiedz
@Emes91: >Ale oczywiście jedną liczbą podaną Ci przez psychologa na podstawie testu stworzonego przez psychologów to się brandzlujesz jak p------y
przez psychiatrę
  • Odpowiedz
@ksanax: ty chcesz nam wmowic ,ze po tym wszystkim jestes normalnym czlowiekiem, a nawet nadczlowiekiem przykre, ze tak na prawde chcesz osxukac samego siebie ...
  • Odpowiedz
  • 2
@ksanax: ale wiesz, że uprawnienia do robienia testów psychologicznych to mają psychologowie? Ten psychiatra to równie dobrze mógł tam kawę robić w trakcie testu XD.

Przykro mi, że niszczę Twoje fantazje o wysokim IQ zmierzonym w całkowicie obiektywny sposób przez na-pewno-nie-psychologa xD
  • Odpowiedz
@Emes91: ten psychiatra był ordynatorem oddziału w wojewódzkim szpitalu psychiatrycznym. nic nie zniszczyłeś, nadal coś tutaj mącisz i gubisz się w argumentach. możesz chociaż wrzucić jakiś dowód na to, że jesteś psychologiem? bo wydaje mi się, że zbyt na serio wziąłeś mój wpis, potraktowałeś to jako intelektualne wyzwanie i próbujesz się teraz ze mną "mierzyć"
  • Odpowiedz
  • 0
tylko to, że mój mózg jest w miarę sprawny po przeraźliwie długich cugach


@ksanax: Nie wiem, co Ci powiedział ten psycholog, może coś ukrywa, ale nawet nie wiesz, o czym mówisz. Zgodnie z tym, co napisałeś (zakładając, że piszesz całą prawdę i tylko prawdę, w co wątpię XD), ten test dokładnie pokazał, że Twój mózg nie jest sprawny - bo mając generalnie wysokie wyniki, w pojedynczych subtestach wypadłeś bardzo słabo
  • Odpowiedz
@ksanax: Jeśli jesteś szczęśliwy, to super - jak najbardziej propsuję i życzę powodzenia!
Ale jednego nie bardzo rozumiem - czemu aż tak jarasz się i chwalisz wynikiem na teście? Serio, czego to ma być wyznacznikiem? Albo inaczej - co z tego ma niby wynikać?
  • Odpowiedz
@Emes91: a "kiśnij" sobie, na zdrowie. jeżeli cię to bawi to dodam jeszcze, że ten sam ordynator oddziału stwierdził, że jestem na tyle inteligentny aby manipulować personelem. dodał jeszcze, że intelektualnie przebijam większość jego studentów.

zakładając, że piszesz całą prawdę i tylko prawdę, w co wątpię XD

uwielbiam to. sam fakt, że większość osób nie jest w stanie uwierzyć w to co piszę świadczy o tym, że jestem ponadprzeciętny

dodam
  • Odpowiedz
  • 0
@ksanax: I widać, jaką c-----ą robotę wykonują Twoi lekarze i psycholodzy właśnie. Człowieku, jesteś ćpunem, któremu wydaje się, że jest najzajebistszy na świecie. Nie widzisz, jakie to zabawne? A co gorsza - nie widzisz, jakie to szkodliwe dla Ciebie?

Idź ćpać dalej, przekonany o swojej zajebistości. Po co Ci odwyk? Masz 135 IQ, nic Cię nie ruszy. Jesteś nieśmiertelny!

  • Odpowiedz