Wpis z mikrobloga

zacznij wdychać rozpuchole w sensie ronson i dezodoranty w wieku 9-10 lat

pierwszy alkohol w sensie wódka w wieku 11 lat bo starzy kolegów z podbazy mieli pełne barki

acodin, trawa i nałogowe palenie fajek marki jin ling od 13 lvla

od 14 lvla ruska wóda przemysłowa czyli metówa po 8zł/0,5 litra w butelce po oleju w ciągach po kilka-kilkanaście dni

15 lvl kodeina w ciągach

w pierwszej klasie licbazy przychodź do szkoły tylko po to żeby wysępić papierosa i wrócić do domu albo #!$%@?ć kurtki i plecaki, nagrzać się kodą i wrócić zamulać do domu z papieroskiem w gębie

16 lvl poznanie RC czyli ciągi na mefedronie, metylonie, pFPP, bufedronie itd itd

na 16 lvlu 5-miesięczny ciąg na AM-2201 i dopalaczach do palenia, łącznie przeszło pewnie 100-150 gram

17 lvl psychotropy. SSRI, SNRI, depakina, chloroptorixen, haloperidol, sulpiryd. pierwsze apteczne benzo doustnie i domięśniowo

17 lvl pierwszy zastrzyk iv z metkatem. ciągi na metkacie

18 lvl tramal, PST, heroina z TORa

19 lvl harde ciągi na benzosach mieszanych z wódą. b-fent, tramal

19 lvl pierwsze skierowanie przez sąd na tarapie dla alkoholików

20 lvl psychodeliki: homet, acodmt, 25c, 5meomalt, 4homipt, 2cd

od 17 lvla do 21 cały czas przeróżne SSRI i SNRI, kilka jak nie kilkanaście rodzajów


teraz 21 lvl, trzy razy niezdana licbaza a i tak jestem mądrzejszy od was wszystkich mirki bo IQ 135 na mensowskim teście . mierzone w psychiatryku przez oddziałowego psycholga pod wpływem neuroleptyków i po 6-miesięcznym ciągu na maczanach do jarania. pamięć wyszła tragicznie, jak u starca. ale reszta całkiem ok, po podsumowaniu wyszło właśnie 135. robili mi też EEG i wszystko wyszło w normie. chyba jestem nieśmiertelny

#narkotykizawszespoko #oswiadczeniezdupy
  • 97
  • Odpowiedz
po co wmawiasz mi ten cały "bait"? zazdrościsz mi czegoś?


@ksanax: Tak. Wszyscy tutaj zazdrościmy ci tego, że przez ponad 10 lat żarłeś i wąchałeś jakieś gówna psując sobie zdrowie. Zazdrościmy ci też, że byłeś złodziejem i koniec końców wylądowałeś w psychiatryku. Na końcu zazdrościmy ci tej "mądrości", która sprawia, że nie odróżniasz inteligencji od mądrości właśnie. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Pewnie pasta, pewnie bait, ale
  • Odpowiedz
@max1983:

Na końcu zazdrościmy ci tej "mądrości", która sprawia, że nie odróżniasz inteligencji od mądrości właśnie.

ale czytać między wierszami to ty nie potrafisz kolego

Pewnie pasta, pewnie bait

można powiedzieć, że pasta bo repostuje ten temat po raz drugi. jednak żaden bait, żaden troll
  • Odpowiedz
@ksanax: kurde, jak mając taki ćpuński życiorys możesz mówić w ogóle o tym, że TY podjąłeś jakąkolwiek decyzję. Już same benzo ryją łeb na potęgę, nie mówiąc o reszcie Twojego jadłospisu. To jest tak niewyobrażalnie głupie, że albo to bait albo naprawdę powinieneś szukać pomocy.
  • Odpowiedz
@jestemkrolowafrancji: nie potrafisz zrozumieć, że nie każdy jest taki sam jak ty? ja, w przeciwieństwie do ciebie nie trzęsę dupą na myśl o śmierci lub jakiś życiowych zawirowaniach. zależy mi jedynie na piciu i pisaniu. tak swoją drogą to twoje podejście do sprawy jest strasznie nudne
  • Odpowiedz
@ksanax:

celowo obrałem takie życie

Przez większość swojego życia żyjesz w innej rzeczywistości. W przyszłości nie zamierzasz tego zmieniać, a nawet wydajesz się być dumny z obranej drogi. Dlaczego zdecydowałeś się żyć w ten sposób? Co chcesz w ten sposób osiągnąć?
  • Odpowiedz
@Tkacz_aluzji: skosztowałem "normalnego" życia i wiem, że nie satysfakcjonuje mnie ono wystarczająco. pogodziłem się z negatywnymi aspektami drogi którą wybrałem, uznałem że taki styl bycia jest tego warty. jako minimalista nie interesuję się pieniędzmi, wysokimi zarobkami, rodziną itp wartościami. zależy mi jedynie na literaturze i piciu. w przyszłości chciałbym zostać człowiekiem którzy poprzez słowo przedstawi innym jak wygląda codzienność marginesu.
  • Odpowiedz
@pelen: pisałem test weshlera, wynik przełożyłem na tą drugą, najpopularniejszą skalę której używa właśnie mensa. chciałem żeby każdy dobrze zobrazował sobie mój poziom inteligencji. gdybym podał wynik w WAIS to załapałyby to jedynie osoby ze specjalistycznym wykształceniem. mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi
  • Odpowiedz
mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi


@ksanax: prawdę powiedziawszy nie wiem, bo mało mnie testy obchodzą i jaranie się punktami, wiem, że tak mi się w życiu ułożyło, że miałem przeprowadzane testy i wyszło mi więcej. Z resztą mam wrażenie, że tu na mirko 135 to co najwyżej niższe stany stanów wyższych
  • Odpowiedz
@ksanax: moze nie mam tak bogatego CV i mam trochę inne cele, ale to uczucie kiedy rozumiem doskonale twoje podejście do życia :) Swoją drogą, jeśli można masz jakieś zaburzenia typu ADHD?
  • Odpowiedz