Wpis z mikrobloga

Właśnie dostałem kosza, bo laska stwierdziła, że nie ma dokończonych spraw z takim jednym facetem (raz na randce mi mówiła, że jej powiedział "Twoje najlepsze cechy to dupa i cycki, no i w sumie ładnie się uśmiechasz. Plus, że ogólnie robił jej chore akcje).
A dziewczyna ogarnięta i na dobrych studiach. także #logikarozowychpaskow i #lobuzkochamocniej

NIE MA REGUŁY MIRECZKI, NIE MA REGUŁY ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 13
@Addis: Trudno nad tym panowac, bo dla faceta to cos nielogicznego, ale czesto na poczatku jej zainteresowanie Toba jest odwrotnie proporcjonalne do Twojego zainteresowania nią.

Dlatego non stop piszą do mnie te ktore zlewam, a te na ktorych mi zalezy zlewaja mnie.

Dlatego spotykam sie przelotnie, zeby sie nie zdziadzieć w chacie oraz zeby zaspokoic potrzeby. No i czekam na tą jedyną.
@JPNZ: > Dlatego non stop piszą do mnie te ktore zlewam, a te na ktorych mi zalezy zlewaja mnie.

Ech... skąd ja to znam. Faceci na których mi zależało mieli mnie gdzieś a ci którym zależało na mnie no cóż... zlewanie.
@Smauga: Właśnie zostałem zaproszony do kina przez taką laskę. Czaicie? Kolejny raz, bo ostatnim odmówiłem z braku czasu (czyt. miałem coś lepszego do roboty). W sumie nawet ładna, ale umysłowo bliżej do ameby niż kogoś z kim można pogadać i nie mówić sobie cały czas w myślach "co ja tu robie".