Wpis z mikrobloga

Mnie zastanawia kwestia jedna - impreza z niedzieli na poniedziałek, trzeba w poniedziałek zaczać nowy tydzień w pracy, Ewa na stanowisku kierowniczym i jest kompletnie pijana o godzinie 3? Może ktoś tę kwestię wyjaśnił, a ja ją przeoczyłem, ale dla mnie jest to dość dziwne. Tym bardziej, że ojciec Ewy powiedział, że jego córka miała iść w poniedziałek do pracy.

#ewatylman
  • 14
@polar: to by było jedyne rozsądne wytłumaczenie.

@Boomkin: jasne, że się zdarzało, ale nigdy nie w takim stopniu, chociaż to zależy od człowieka i jego podejścia. Tym bardziej, że, tak jak mówię, Ewa jest/była na stanowisku kierowniczym - trochę duże ryzyko jak dla mnie przyjść na mocnym kacu do pracy.
@zenekczwa @jukees Bardzo często kobiety nie znają umiaru w tych sprawach i zakładają sobie, że idą tylko na chwilę na imprezkę, że wypiją max 2 drinki potem dom, ale potem lecą z alko bez umiaru. Każdy z nas zna takie przypadki i to nieważne czy jest to pani prawnik/dyrektor czy sprzątaczka. Faceci podobnie, ale więcej mogą w siebie wlać rzadziej to widać.
@zenekczwa:
1. ponoć miała iść na 2 zmianę
2. pytanie czy niebieski nie mataczy aby grac na czas celem zatarcia się sladów dodania do alko jakiejs piguły
3. może świetnie znosiła porannego kaca i to dla niej nie pierwszyzna