Wpis z mikrobloga

  • 0
@diaboliqer: hm, dlaczego miałaby nie działać? Te wagi działają na zasadzie szybkości przesyłania impulsów elektrycznych przez ludzkie ciało. Nie są to może super dokładne pomiary, ale na użytek domowy spokojnie starcza. Czemu pytasz?
  • Odpowiedz
@Coolek: Bo jestem pewien ze to nie działa:) Karmowski kiedyś na targach testował tego typu maszyny i badał się w odstępie kilku minut na kilku i różnice w poziomie tłuszczu wyosiły z 10%, co jest ogromem. Warto dodać, że były to maszyny za kilkadziesiąt złotych, a nie chiński badziew.
  • Odpowiedz
@itus: U mnie tak samo nic, żadnego odzewu czy wysyłki. Jeszcze nie da się anulować tego zamówienia, bo nie ma przycisku "Cancel", a wydaje mi się, że wcześniej się pojawiał. Chyba że wyobraźnia płata mi figle. W takim wypadku pójdzie refund z automatu po przekroczeniu jakiegoś czasu?
  • Odpowiedz
@itus: Właśnie też sprawdziłem i tak samo mam anulowane. Chyba z tydzień temu pisałem do sprzedawcy, ale nie było wiadomości przez jakiś czas, toteż dałem sobie spokój ze sprawdzaniem. Ostatnio kilka dni się tam nie logowałem, a w tym czasie jednak przyszła odpowiedź od niejakiego Lee, że wszystko spoko, bedzie wysłane, a tu figa. Naturalnie kasy też nie ma ze zwrotu na PP.
  • Odpowiedz