Wpis z mikrobloga

@UkradliMiPuzzIe: widze sporo różnych marek :) które polecasz a które odradzasz?
możesz napisać coś o każdej? chodzi mi o jakość, rodzaje wzorów (krajobrazy, zwierzęta, obrazy) zróżnicowanie kształtów elementów (widziałem takie, w których wszystkie elementy były prawie identyczne i takie, które miały bardziej chaotyczne kształty)
  • Odpowiedz
Z tego co widzę, to praktycznie większość nie kojarzy, że @UkradliMiPuzzIe: robiła #pokazmorde zanim to było modne i była jedną z prekursorek tego trendu. Na mirko siedziały w porywach cztery osoby, a na głównej odbywały się wybory Miss Wykopu, w których również ona sama uczestniczyła, a konkurs organizował również zapomniany chyba przez większość @fanf: ;]
  • Odpowiedz
@UkradliMiPuzzIe:

MOJA STARA TO FANATYCZKA PUZZLI. PÓŁ MIESZKANIA ZAJ*NE PUDŁAMI NAJGORSZE. ŚREDNIO RAZ W MIESIĄCU KTOŚ WDEPNIE W LEŻĄCE NA ZIEMI METALOWE UKŁADANKI BRAINTEASERS I TRZEBA WYCIĄGAĆ W SZPITALU BO MAJĄ OSTRE KOŃCE. W SWOIM 22 LETNIM ŻYCIU JUŻ Z 10 RAZY BYŁEM NA TAKIM ZABIEGU. TYDZIEŃ TEMU POSZEDŁEM NA JAKIEŚ LOSOWE BADANIA TO BABA Z RECEPCJI JAK MNIE TYLKO ZOBACZYŁA TO KAZAŁA BUTA ŚCIĄGAĆ XD BO MYŚLAŁA, ŻE ZNOWU ŚRUBA W NODZE.

DRUGA POŁOWA MIESZKANIA ZAJ
*NA PUZZLEM POLSKIM, ŚWIATEM UKŁADANEK, SUPER PUZZLEM XD ITP. CO TYDZIEŃ MATKA ROBI OBJAZD PO WSZYSTKICH KIOSKACH W MIEŚCIE, ŻEBY SKOMPLETOWAĆ WSZYSTKIE UKŁADANKOWE TYGODNIKI. BYŁEM NA TYLE GŁUPI, ŻE NAUCZYŁEM JĄ INTO INTERNETY BO MYŚLAŁEM, ŻE TROCHĘ PIENIĘDZY ZAOSZCZĘDZIMY NA TYCH GAZETKACH ALE TERAZ NIE DOSYĆ, ŻE JE KUPUJE TO JESZCZE SIEDZI NA JAKIMŚ FORUM DLA PUZZLARZY PAZYL I KRĘCI GÓWNOBURZE Z INNYMI PUZZLARZAMI O NAJLEPSZE UKŁADANKI ITP. POTRAFI DRZEĆ MORDĘ DO MONITORA ALBO WYPIE##OLIĆ KLAWIATURĘ ZA OKNO. KIEDYŚ MATKA MNIE WK###IŁA TO ZAŁOŻYŁEM TAM KONTO I JĄ TROLOWAŁEM PISZĄC W JEJ TEMATACH JAKIEŚ LOSOWE GŁUPOTY TYPU PUZZLE JEDNOSTRONNE TO GUWNO. OJCIEC NIE NADĄŻAŁ Z GOTOWANIEM BIGOSU NA USPOKOJENIE. AHA, MA JUŻ NA FORUM RANGĘ KOSTKA RUBIKA, ZA
  • Odpowiedz
@Strzalka: Z dwóch powodów: 1. Bo mnie nie stać na większe :C 2. Nie mam miejsca na puzzle powyżej 100x50 cm. Mam 2000 elementów, zimowy krajobraz - niebieskie niebo, niebieski śnieg, niebieskie wszystko ośnieżone. Zarąbiste są, ale mi się nie mieszczą na stole, a nie lubię układać najpierw jednej strony, potem drugiej.
  • Odpowiedz
@Huffy: rozumiem. Jest taka mata fo ukladania puzzli. Kladiesz na podloge ukladasz. Jak ci sie nie chce to zawijasz ja i rozkladas nastepnego dnia. Sprawdz jezeli ukladanie na ziemi nie sprawia ci problemow.
  • Odpowiedz