Wpis z mikrobloga

ehh, mirki za jakieś 2 miesiące muszę się wyprowadzić z domu i zupełnie nie wiem gdzie. nic nie trzyma mnie w domu ani nie zależy mi specjalnie na żadnym konkretnym mieście. 21 lat, wykształcenie podstawowe, II grupa inwalidzka na depresje, kilka tysięcy pln. chciałbym tylko pracować sobie fizycznie, pisać i upijać się do monitora. jedyne doświadczenie jakie mam to praca na magazynie w dużym markecie i prowadzenie własnej firmy przez rok. umiem też css, html, photoshop, js i cmsy ale nawet się nie oszukuję, że ktoś mnie zatrudni do webdev. nie mam żadnych wymagać, chętnie mieszkałbym sobie nawet na jakiejś melinie bez ciepłej wody aby zostało więcej pieniędzy na wódę, prostytutki i kebaby. w przyszłości chciałbym zrobić kurs przygotowywania ciał pochówku ale to kosztuje aż 8-10 tysięcy. pomóżcie mi wejść w samodzielność - jakie miasto wybrać i jak zabrać się do wyprowadzki? do tej pory zastanawiałem się nad łodzią i trójmiastem


#praca #pracbaza #warszawa #gdansk #krakow #torun #wroclaw
ksanax - ehh, mirki za jakieś 2 miesiące muszę się wyprowadzić z domu i zupełnie nie ...

źródło: comment_UYmSCUVpvWjRVhAm5897ieyYJmZNLwy9.jpg

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Humbakos: Ziomku, strefa jest w wałbrzychu. To co jest na bielanach wrocławskich to jedno a WSE to drugie.

Też jestem wałbrzyszaninem i też nie mogę powiedzieć, że jakoś specjalnie polecam to miasto, ale zobacz czego on oczekuje.
  • Odpowiedz
@akwajuk21: jak jest w tym momencie nie jestem pewien, ale 1 lub 2 w tygodniu i od czasu do czasu można sobie wziąć dzień wolny tak o. 13-14 to przy największym zapierdzielu, nie codzienne. Generalnie 8zł/h i 9 lub 10zł/h (już nie pamiętam), za nadgodziny plus premia 0-300zł, i zaopatrzona w podstawowe produkty kuchnia. Jak na luźną robotę fizyczną bez doświadczenia to imo uczciwa oferta.
  • Odpowiedz
@ksanax: nie lepiej sie ogarnac i nauczyc webdev php i do warszawki szukac pracy byle sie zachaczyc i by lecialo do cv . Wiem ze latwo mowic ale pomyśl to jest dlugo terminowa inwestycja w siebie potem będziesz mega zadowolony
  • Odpowiedz