Wpis z mikrobloga

Niby heheszki, ale argument merytoryczny przeciwko Maksowi ciężko znaleźć.


@Fenxo: oprócz tego, że to hipokryta, manipulator, cwany cynik i tandetny, zarozumiały parweniusz o najbardziej rozbujałym ego uosabiający wszystkie najgorsze cechy amerykańskiej Polonii? Może coś by się znalazło.
  • Odpowiedz
@Fenxo: obejrzałem kilka filmików i każdy można rozebrać na części pierwsze z tymi wypaczeniami, uogólnieniami i kreowaniem rzeczywistości. Uważa, że dziennikarz musi być obiektywny i rzetelny, a sam manipuluje danymi i cytatami, jego płytkie teorie nie trzymają się kupy, nie odnosi się do krytyki i nie przyznaje do błędów oraz kłamie (np że większość muzułmanów popiera terroryzm). Robi to, bo trafił na podatny w ostatnich latach grunt taniego nacjonalizmu bezkrytycznie
  • Odpowiedz
@JogurtMorelowy: Być korespondentem jakieś stacji, a mieć własne medium to jest różnica. Dwa kanały na YT, jeden ponad 300 000 subskrypcji, drugi ponad 500 000, łącznie prawie sto milionów wyświetleń jego filmów, dodaj do tego działalność wydawniczą... Wygląda jakby rozpoznawalność którą zyskał na byciu korespondentem była tylko trampoliną do prawdziwego sukcesu.
  • Odpowiedz
@Defecator: Coś w tym jest, szczególnie że dobór tematów Kolonki jest dosyć typowy - śpiewka pod nastroje określone grupy społecznej (albo całego społeczeństwa, jak np. w sprawie imigrantów) i unikanie zbyt kontrowersyjnych tematów - jak np. in vitro, w sprawie którego ludzie w Polsce są mocno podzieleni, a mimo wszystko dużo się w tej sprawie dzieje.

Do tego dochodzi fakt, że media w Polsce to c--j ( ͡° ͜
  • Odpowiedz
@Mordeusz: Ale ty wiesz że te śmieszne telewizorki to profesjonalne monitory z serii PVM lub BVM które mają bardzo dobre parametry i nadają się idealnie do tego typu pracy.

Sony also produced lines of Trinitron professional studio monitors, the PVM (Professional Video Monitor) and BVM (Broadcast Video Monitor) lines. These models were packaged in grey metal cubes with a variety of inputs that accepted practically any analog format. They originally
inuu - @Mordeusz: Ale ty wiesz że te śmieszne telewizorki to profesjonalne monitory z...

źródło: comment_EWfT7QU9KIe7GQOThlsaJQoBsQER0ORr.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@uniwersalnyhater: Jeżeli już chcesz porównywać, to porównuj ilość wyświetleń gazeta.pl i jego kanału. Bo porównywanie kanału yt do gazety która ukazuje się codziennie jest nie rzetelne. Poza tym pamiętaj że GW jest często prenumerowane do wielu przedsięborstw, a więc parę osób może czytać tą samą gazetę. W przypadku YT raczej 98% osób ogląda to w pojedynkę.
  • Odpowiedz
@JogurtMorelowy: ja nie chcę nic mówić ale tak mi się wydaje, że max robi też inne rzeczy, niedawno jeszcze pisał do huffington post (w sumie nie wiem jakim cudem, nawet wikipedia twierdzi, że są lewicowi mocno), no a poza tym on jakoś współpracuje ze stacjami w USA, nie sądzę, że siedzi sobie w mieszkaniu na rogu 62 i 5 avenue, robi filmiki i z tego się utrzymuje
  • Odpowiedz
powinien dostac dozywotnie bordowe konto i zostac wykopowym meczennikiem - zrezygnowac z bycia korespondentem z usa i facetem rostati dla zostania idolem gimnazjalistow ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Wotto: cenię sobie to co robi Kolonko bo moim zdaniem mówi jak jest i to czego nie powiedziałby nikt w kraju jeśli chodzi o większość dziennikarzy i polityków. Ale dobrze jest znać całą prawdę więc jakbyś miał jakieś informacje, linki na temat jego przeszłości to chętnie się z tym zapoznam.
  • Odpowiedz
@JogurtMorelowy: moim zdaniem Max celuje w kontent i nie chce wprowadzać nowości, zmian formy, po to aby nie stworzyć otoczki "sprzedania się". Jeżeli chodzi o surowe i dziennikarskie przekazanie informacji, to w każdym z jego odcinków coś takiego jest i trzeba mu przyznać że to robi mega profesjonalnie. Z późniejszym jego komentarzem można się zgadzać lub nie, ale i tak ma jakieś swoje sposoby myślenia i wyciąga z nich wnioski
  • Odpowiedz
liczba subskrybentów kanału MaxTVNews - 309 tysięcy

średnia sprzedaż gazety wyborczej w 2015 roku - 175 tysięcy

twój argument jest inwalidą, a niedocenianie nowych mediów już odbija się czkawką "elitom".


@uniwersalnyhater: Dlaczego całkiem różne rzeczy porównujesz? Porównaj wyświetlenia maksa z wyświetleniami wyborcza.pl albo gazeta.pl.
  • Odpowiedz
@grodd_belham:

https://www.youtube.com/watch?v=5IiWLZFkHWw jak poszukasz to znajdziesz to z dźwiękiem; ładny pean na cześć Kwaśniewskiej wygłasza

https://www.youtube.com/watch?v=afiuT0ufv2o dziś twierdzi, że TVP to marnowanie publicznych pieniędzy, a jak sam robił reportaże o UFO to było ok.

Ciekawostką jest też, że niszczył Stan Tymińskiego w pamiętnych wyborach prezydenckich. W TVP leciały reportaże jak to Tymiński bije żonę i inne cuda wianki. Potem wszystko okazało się bujdą na resorach, ale już było po wyborach,
  • Odpowiedz
@catkarol: ooo dzięki! Pierwszy materiał bardzo intrygujący. Ale drugi to wiesz - sam bym chętnie obejrzał jakiś dokument/reportaż o UFO - ludzie tu lubią ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To o Tymińskim słyszałem i zawsze się zastanawiałem co za dziennikarska szmata sprzedała ludziom takie informacje. To by sporo zmieniło bo wolę najpierw znaleźć jakieś nagranie albo artykuł, który to potwierdzi. Wydaje mi się, że jeśli to zrobił
  • Odpowiedz