Wpis z mikrobloga

@Gil-Galad: Akurat z tym limitem cenowym to blabla nieco kłamie. Na polskiej wersji strony trasa Osnabruck - Drezno ma limit 97 zł, natomiast na niemieckiej taka kwota wyświetla się na zielono, czyli jako niska cena. Limit natomiast to 37€.

@BlaBlaCar: Możecie mi wytłumaczyć z czego to wynika? Samochód wg Was na niemieckim paliwie więcej pali czy jak?
@Gil-Galad: moze i koles grubo pojechal, ale sprobuj ustawic tak dlugi przejazd ze wszystkimi punktami po drodze z cena koncowa jaka Cie interesuje. Zycze powodzenia. Dlatego czasem system puszcza tylko 320PLN a ktos chce 400 i musi o tym pisac w PW. Ale 770 to chyba typ Ferrari jedzie.
@Gil-Galad: @wdowapotedlarzu: @azzie: Szwagierka teraz we wtorek przyleciała z Luton bodajże do Gdańska zostawić syna do dziadków i wracała sama następnego dnia to zapłaciła za dwie osoby w jedną stronę i powrót samej coś koło £20 RAZEM. Byłem w mega szoku jak powiedziała, że transport na samo lotnisko ją wyszedł znacznie więcej, niż lot.
@hpiotrekh: No przecież to jest jakiś absurd. Licząc kilometrówkę to akurat wspomniany przeze mnie odcinek to ok. 500 km, to wychodzi ok. 450 zł. Dzieląc kilometrówkę na 4 osoby to jest 110 zł. Ja często wystawiam ogłoszenia na stronie niemieckiej, bo tylko tam można dać jakąś sensowną jak na Niemcy cenę.
@andzej74: Bo udawali, że nie są transportem masowym, po jakimś czasie się przekonałem who is who, ale na początku człowiek się zdziwił. Aha, pisali by wystawić opinię dla nich tzn. *kierowcy, a nie bylo zwrotnej opinii nigdy . Poza tym czas przejazdu ustawiony mieli w opisie na standard około 4 h na tej trasie i ktoś na mnie czekał w #katowice, gdybym wiedział, że będę jechał pomiędzy spoconym Grigorijem a